Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.04.2014, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Röportaj Köşem | Bedava Sitem Siteleriyle Röportajlar!

Evet Arkadaşlar,

Sitemi Tanıtmak İstiyorum. Yazdıklarıma eleştiri veya güzel yorumlarınızla destek verirseniz sevinirim.

Sitem 18.04.2014 tarihinde açılmıştır. Bedava Sitem'de gelmiş geçmiş en iyi röportaj sitesi olma yolundayız. Sitemde daha tam bitmemiş sayfalar bulunabilir. Ve sitemin tasarımında eksikler olabilir. Bunları en kısa sürede halledeceğim.

Sitemiz Bedava Sitem'deki efsane isimlerle ve normal sitelerle röportaj yapacak ve bu röportaj yazılarını sitemizde sergileyeceğiz. Sitemizdeki hiçbir yazı alıntı olmayacaktır.

Sitemiz yeni olduğu için daha içeriği tam bitmemiş olabilir. Kusura bakmayın, en kısa sürede düzelteceğiz.

Sitemde her CUMA akşamı haftanın sitesi seçilecektir. Haftanın Sitesi Uygulaması'nda 1. olana belli ödüllerimiz olacaktır.

Sitemizle röportaj yapmak için yorum atabilir ya da bana ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaparsanız Seviniriz.

En son roportajkosem tarafından 01.05.2014 22:20:49 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj18.04.2014, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Röportaj Köşem - Bedava Sitem Siteleriyle Röportajl

roportajkosem yazmış:
Evet Arkadaşlar,

Sitemi Tanıtmak İstiyorum. Yazdıklarıma eleştiri veya güzel yorumlarınızla destek verirseniz sevinirim.

Sitem 18.04.2014 tarihinde açılmıştır. Bedava Sitem'de gelmiş geçmiş en iyi röportaj sitesi olma yolundayız. Sitemde daha tam bitmemiş sayfalar bulunabilir. Ve sitemin tasarımında eksikler olabilir. Bunları en kısa sürede halledeceğim.

Sitemiz Bedava Sitem'deki efsane isimlerle ve normal sitelerle röportaj yapacak ve bu röportaj yazılarını sitemizde sergileyeceğiz. Sitemizdeki hiçbir yazı alıntı olmayacaktır.

Sitemiz yeni olduğu için daha içeriği tam bitmemiş olabilir. Kusura bakmayın, en kısa sürede düzelteceğiz.

Sitemde her CUMA akşamı haftanın sitesi seçilecektir. Haftanın Sitesi Uygulaması'nda 1. olana belli ödüllerimiz olacaktır.

Daha Güzel Bir Tasarıma Geçebilirsin... Başarılar
Mesaj18.04.2014, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

basarılar Wink
Mesaj18.04.2014, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Röportaj Köşem - Bedava Sitem Siteleriyle Röportajl

hayrikirsan yazmış:
roportajkosem yazmış:
Evet Arkadaşlar,

Daha Güzel Bir Tasarıma Geçebilirsin... Başarılar

Haklısınız fakat sade ve açık renk olmasını istedim.
Yorum İçin Teşekkür Ederim. Size de Başarılar
Mesaj18.04.2014, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

arama yapmanı oneririm bu tasarımı bilmiyen yok

Arrow tasarım kurdu.tr.gg

Arrow salih toy.tr.gg

Arrow yapiyoruz.tr.gg

önerimdir Wink
Mesaj18.04.2014, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten 5 Yıldır Bedava Sitem'deyim. O Sitelerin Hepsini Tanıyorum. Fakat Sorun şu: Tasarım Sade ve Açık Olmalı.
Mesaj18.04.2014, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar.
Tarzınız bana birini andırdı. Wink

- Teknik Destek Personeli
Mesaj18.04.2014, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar..
Mesaj18.04.2014, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

clean-deneme yazmış:
Başarılar..

Yorumunuz İçin Teşekkürler...
Mesaj18.04.2014, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni Bir Tasarıma Geçelim mi ? Bunun Hakkında Görüşleriniz Varsa Belirtirseniz Sevinirim...
Mesaj19.04.2014, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemizde Röportajlar Devam Ediyor! Sizinle de Röportaj Yapalım! Tıklayın Bize Ulaşın...
Mesaj19.04.2014, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar dilerim Smile
Mesaj19.04.2014, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür Ederim Very Happy
Mesaj19.04.2014, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

BEDAVA SITEM'in devleri bu sitede!

En efsane siteler: Clean-Deneme, Torrent-Adresi, FutbolHaberleriniz06
En güzel siteler: Oyunicinelele, Taha231, Hayrikirsan

Tıkla hangi sitenin ne olduğunu öğren!

HAFTANIN SITESI uygulaması burda!

En güzel siteyi seçiyoruz!
Bu haftanın kazananı: KİM?

Tıkla hangi sitenin kazandığını öğren!

ROPORTAJLAR bu sitede!

En efsane siteler geliyor!
Sen de gel...

Tıkla kim ne yazmış öğren!

www.roportajkosem.tr.gg
Mesaj19.04.2014, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemize "Mini Blog" Eklendi! Siz de Son Dakika Haberlerden Hemen Haberdar olun. Hayatı Güncel Yaşayın!

Hızlı Erişim:
www.roportajkosem.tr.gg/Blog.htm
Önceki mesajları göster: