Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.04.2014, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu: OyunCoss | Saklı sayfalar

Selamın Aleyküm arkadaşlar.Benim siitemdeki üyeler,üye girişi yapamıyor.Yanlış şifre diyor.Şifrenin başında veya sonunda boşlukta yok.Lütfen yardım edin moderatörler ve B-S üyeleri..

En son OyunCoss tarafından 07.05.2014 23:26:13 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.04.2014, 07:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazı renginiz gözü çok rahatsız ediyor öncelikle bunu belirteyim.
Bunu test etmenin en kolay yoluöncelikle kendinize bir üyeymişsiniz gibi şifre oluşturun, daha sonra bu şifreyi üyelerinize nasıl ulaştırıyorsanız.O şekilde kendinize ulaştırın, aldığınız şifreyle giriş yapmayı deneyin. Sonuç olarak siz başarılı bir giriş yapabiliyorsanız sorun sizde yada sitenizde değil kullanıcılarınızdadır.
Mesaj23.04.2014, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:
Yazı renginiz gözü çok rahatsız ediyor öncelikle bunu belirteyim.
Bunu test etmenin en kolay yoluöncelikle kendinize bir üyeymişsiniz gibi şifre oluşturun, daha sonra bu şifreyi üyelerinize nasıl ulaştırıyorsanız.O şekilde kendinize ulaştırın, aldığınız şifreyle giriş yapmayı deneyin. Sonuç olarak siz başarılı bir giriş yapabiliyorsanız sorun sizde yada sitenizde değil kullanıcılarınızdadır.

yazı rengini yanlışlıkla yeşil yerine sarı yapmışım Smile

Aslında bakarsanız olay böyle oluyor;Diyelim siz siteme üye oldunuz.Bana iletişim forumundan gelen mesajı,kopyalıyorum yada yeni bir B-S sayfası açıyorum.Bilgilere göre üyeliğini tamamlıyorum.Sonra,üye olan siteye/kişiye mesaj olarak şifresini ve kullanıcı adını gönderiyorum..Ama şu hesapla giriş oluyor.Kullanıcı adına bir space basıyorum,şifreye de bir space basıyorum.Giriyor..

Mesaj23.04.2014, 08:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Flood için özür dilerim.
kullanıcılar,kendi hesaplarıyla giriş yapamıyor.
Mesaj23.04.2014, 08:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana özelden saklı sayfaları kullanabilmem için bir üye adı ve şifre gönderebilir misiniz ?
Mesaj23.04.2014, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:
bana özelden saklı sayfaları kullanabilmem için bir üye adı ve şifre gönderebilir misiniz ?

gönderiyorum
Mesaj23.04.2014, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben hiç bir sorun yaşamadan giriş yapabildim
Mesaj23.04.2014, 08:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:

Ben hiç bir sorun yaşamadan giriş yapabildim

Çoğu kişi giremiyorum diyordu.Bende denedim aslında,girdi.Sizcede bu sanal alem bir garip deği mi Mad
Mesaj23.04.2014, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olur öyle şeyler Smile
Mesaj23.04.2014, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

banada gonder hatamı anlarız