Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.04.2014, 23:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Analog Fikir | 'Yeni fikir mecmuası' 2014 ©

Analog Fikir 'Yeni fikir mecmuası' ile tekrardan yeni içerik ve tasarım düzenlememizle yeniden sizlerle buluştuk.

Yenilenen görünümü ve genişleyen kadromuzla birlikte birçok alanda değişikliklere yer vereceğiz. Bu yıl görüldüğü üzere 'Örnek Siteler' de yer almamızla birlikte daha çok yeniliklere adım atacağımızı umuyoruz.

Sizlerin de sayfamız hakkında görüş ve önerilerinizi bekliyoruz. Gözlemlediğiniz hatalar, eksiklikler, yanlış bulduklarınız varsa bize özel mesajla iletiniz. Ayrı görüşleriniz varsa sayfamızda 'yorum bırak' kısmında bizlere iletebilirsiniz. Değerlendirmelerinizi bu köşede bekliyoruz. Analog Fikir Topluluğu.

En son analogfikir tarafından 20.04.2014 11:54:59 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj20.04.2014, 01:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Analog Fikir 'Yeni fikir mecmuası' 2014 ©

analogfikir yazmış:

Analog Fikir 'Yeni fikir mecmuası' ile tekrardan yeni içerik ve tasarım düzenlememizle yeniden sizlerle buluştuk.

Yenilenen görünümü ve genişleyen kadromuzla birlikte birçok alanda değişikliklere yer vereceğiz. Bu yıl görüldüğü üzere 'Örnek Siteler' de yer almamızla birlikte daha çok yeniliklere adım atacağımızı umuyoruz.

Sizlerin de sayfamız hakkında görüş ve önerilerinizi bekliyoruz. Gözlemlediğiniz hatalar, eksiklikler, yanlış bulduklarınız varsa bize özel mesajla iletiniz. Ayrı görüşleriniz varsa sayfamızda 'yorum bırak' kısmında bizlere iletebilirsiniz. Değerlendirmelerinizi bu köşede bekliyoruz. Analog Fikir Topluluğu.

Gayet başarılı.
Mesaj20.04.2014, 02:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

@bestoftheking Değerlendirmeniz için teşekkür ederim.
Mesaj20.04.2014, 08:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım hoş durmuş.başarılar
Mesaj20.04.2014, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

@brisin Teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim.
Mesaj20.04.2014, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gayet güzel olmuş. Bu arada sloganın çok enteresan geldi Smile
Mesaj20.04.2014, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

@cryengine3 Teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Slogan gayet ve net 'Yeni Fikir Mecmuası' Wink Biraz değişiklik yaptık önceki bilgilerimizi tazeledik diyebiliriz.
Mesaj20.04.2014, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

guzel gorunuyor
Mesaj20.04.2014, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

@taha231 Teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim.
Mesaj20.04.2014, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok beğendim. Smile
Başarılar...

Mesaj20.04.2014, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

@clean-deneme Çok teşekkür ederim, güzel yorumunuz için. Size de başarılar.
Mesaj22.04.2014, 03:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle tema olarak çok çok beğendim siteyi..
Tamamıyla gelişme gösterebilmesi için birkaç eleştiri yapmak isterim.. Beğenmediğimden değil, daha güzel olsun diye Smile

• Yan ve üst menüye hover özelliği gelebilir. Daha hoş bir görüntü oluşacaktır diye düşünüyorum..
• Yazarlar kısmı biraz kaymış sanırım.. Tablo veya div boyutunu küçültebilirsiniz..
• Blog yazıları içeriğinde kenardan bırakılan boşlukları düzenleyebilirsiniz..
• Yukarı çık butonunu güncelleyebilirsiniz.. Sade bir şey daha hoş gözükebilirdi..

Başarılarının devamını dilerim..
Güncel bir site olması dileğiyle..
Mesaj22.04.2014, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

@grafikdizayn Yorumun için teşekkür ederim Mert. Ayrıca beğenmene bende çok sevindim. Dediğin hususlarda eksiklik,düzenleme işlemleriyle en kısa zamanda ilgileneceğim.
Mesaj26.04.2014, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamün Aleyküm..
Ben genelikle site degerlendirme basliklarina yorum birakmam.
Fakat senin gibi bir arkadasi seneler sonra görürsem yorum birakmamak ayip olur diye dusunuyorum.. Smile
Siten eski siten gibi güzel olmus.. Siteleri iki saniyelik kenara birakirsak..
Senin gibi insanlari tekrar forumda görmek onur veriyor..

basarilarinin devamini dilerim pasam..

hayirli günler..
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj26.04.2014, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ua1905ua Öncelikle güzel düşüncelerin için teşekkür ederim Onurhan abi. Forumda 2007'den beri bulunmak ve birçok yeni genç arkadaşlarımızla burada kaynaşmak bana da ayrı heyecan katmıyor değil. Ayrıca sizler gibi dostlarımı görmekten, unutulmamaktan bende inanın ayrı bir memnuniyet duyuyorum. Tekrardan teşekkürler dilerim. Size de iyi günler, iyi forumlar...