Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.04.2014, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardımm !!

Merhaba Arkadaşlar günlerdir uğraşıyorum bi türlü yapamadım önceden yapıyordum extraları welcome page yapamıyorum genel bir problem mi var tr.ggde ?

yardımcı olacak arkadaşlar var mı ?
Mesaj26.04.2014, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herhangi bir sorun yok ben yapabiliyorum
Mesaj26.04.2014, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:
Herhangi bir sorun yok ben yapabiliyorum

Nasıl yapıyon kardeş ben hiçbir extrayı welcomepage yapamıyorum şimdi diceksin başka sayfa welcomepagedir onu normal sayfa yapıp extra örnegin topliste extrasının yanında seçenekler ayar kısmına tıklıyorum welcomepage yazısı gelmiyor sorun burda işte
Mesaj26.04.2014, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Normal senin yapmaya çalıştığın şekilde bu arada sen hangi ekstrayı ''hoşgeldin sayfası'' yapmak istiyorsun da yapamıyorsun ?
Mesaj26.04.2014, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:
Normal senin yapmaya çalıştığın şekilde bu arada sen hangi ekstrayı ''hoşgeldin sayfası'' yapmak istiyorsun da yapamıyorsun ?

aynen öyle diger sitemde denedim oldu bunda niye olmuyor acaba ?
Mesaj27.04.2014, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu: bilgi

Yok arkadaş ben anlatamıcam video felan mı çeksem kimse anlamıyor derdimi
Mesaj28.04.2014, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Diğer yazdığın sitem dolu başlığı silerek buradan devam ediyorum.

Welcome ayarının olması için yeni tasarımla ilgili internet tarayıcınızın güncel olması için birkaç adım yapman gerekiyor.
Bunlar da "Çözüm" şeklinde sabit başlıklarda belirtildi. Ve Sıkça Sorulan Sorular Kısmına Aynı gün eklendi.
Gitmek için >
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=230830

Lütfen konu başlığına yardım değil sorunun adını yazıp anlatırsan daha kolay yard. oluruz. İnşaALLAH.

Lütfen bir daha uslubsuz ikinci başlık görmek istemiyoruz. Elimizden geldiğince yard. olmaya çalışıyoruz. Bizi de anlayınız.

Kolay gelsin Wink
Önceki mesajları göster: