Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.04.2014, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu: SunepheCocuk | Belki Güncellenen Blog :)

Meraba adamım Smile Birkaç değişimden bahsetmek için burdayım. Blogumuz bazı tarayıcılarda sorun yarattığını duyduk. bu kısa sürede düzeltildi. Arkaplanın geç yüklenmesi sorunu biraz da olsa giderildi. İçerik oldukça artırıldı ve tamda bizi anımsatan kategoriler tamamen değiştirildi. Kolay kullanabilen Tabs Content '' İçerik kaydırma'' Yöntemi ile Sayfa değiştirmeden tüm kategorilere ulaşabilmeniz sağlandı ve İletişim bölümü tamami ile değiştirdi. Değerli yorumlarını bekliyorum. Herkese iyi kodlamalar Smile

En son sunephecocuk tarafından 29.04.2014 01:36:52 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj20.04.2014, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Su an mobildeyim ve silderi hayali gosteriyor
Mesaj20.04.2014, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pardon hatali diyecekdim
Mesaj20.04.2014, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Belki Güncellenen Blöög :) Sunephe

sunephecocuk yazmış:
Meraba adamım Smile Birkaç değişimden bahsetmek için burdayım. Blogumuz bazı tarayıcılarda sorun yarattığını duyduk. bu kısa sürede düzeltildi. Arkaplanın geç yüklenmesi sorunu biraz da olsa giderildi. İçerik oldukça artırıldı ve tamda bizi anımsatan kategoriler tamamen değiştirildi. Kolay kullanabilen Tabs Content '' İçerik kaydırma'' Yöntemi ile Sayfa değiştirmeden tüm kategorilere ulaşabilmeniz sağlandı ve İletişim bölümü tamami ile değiştirdi. Değerli yorumlarını bekliyorum. Herkese iyi kodlamalar Smile
Güzel gidiyor kardeşim. Yenilik her zaman iyidir.
Mesaj21.04.2014, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler abicim Smile
Mesaj26.04.2014, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz güzel.Takipteyim
Mesaj27.04.2014, 06:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tam bi blog sayfasına yakışan tasarım. Daha iyi kodlamalarla geliştirirsin inş..
Önceki mesajları göster: