Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.04.2014, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu: CeyhanBegendir | Müzik Çalar Hakkında Soru

Bedava sitem müzik çalar koymuş kaç siteye upolood ettim yinede çalmıyor ya vallahi bıktım ya bi şu özelligi yapsalar başkada bişi istemiyorum sitem git gide güzelleşiyor günde 20-80 arası ziyaretçim var siteme neden girdiklerini anliyacaksınıaz zaten biran önce çözüm siteme girince başlayacak olan müzik hiç kapanmiyacak sitemdeki sekmelere tıklasarlda çalacka lütfen artık bi çözüm youtube kapalı youtubeli bir cevap vermeyin rica ediyorum

En son Ceyhanbegendir tarafından 07.05.2014 23:16:38 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj29.04.2014, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<script language=JavaScript>
<!-- Begin
var ver = navigator.appName;
if (ver == "Microsoft Internet Explorer") {
document.write('<bgsound src="MÜZİK ADRESİ.MP3" ID=music loop=1 AUTOSTART=true>');
} else {
document.write('<embed type="audio/midi" src="MÜZİK ADRESİ.MP3" AUTOSTART=false hidden=true VOLUME="140" name="musicSource" MASTERSOUND></EMBED>');
}
//-->
</script>

Mesaj29.04.2014, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

< body> tagından hemen sonra ekleyin.
Mesaj29.04.2014, 21:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk olarak başlığın yeri yanlış yerde olduğunu belirtmek isterim.. Ve size gereken anlatımın linkini aşağıda vermiş bulunuyorum..

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=230820

Konu yanlış yerde olduğu için konuyu genel problemler bölümüne taşıdım.. Bundan sonra problemlerinizi oraya konu olarak açabilirsiniz.. Wink

- Teknik Destek Personeli
Önceki mesajları göster: