Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.07.2014, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu: sitene giriş bölümü

sitene giriş bölümünü hiç uygun bulmadım siteme girenleri göremiyorum. eski siteme girdiğimde rahatça görebildiğim bedava-sitem üyelerini yeni açılan sitelerde ancak 1 hafta sonrasında aktif mi oluyor ne oluyorsa ancak o zaman sitene giriş bölümü düzeltilebiliyor. amacını anlamadığım bir sistem. bir çözüm bulun lütfen.

En son ictinab tarafından 24.07.2014 19:47:20 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.07.2014, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üst menü kısımından sitene giriş alanı var.
Oraya bir göz atarak, web sitenize giren ziyaretçileri görebilirsiniz.
Bashetmek istediğiniz sitenizin ziyaretçi sayısı ise üst menü kısımından ekstralar kısımına tıklayın.

Tıklamış olduğunuz alan içerisinde iptal olan ekstralar kısımına tıklayın.
Ekstra seç yazan bir alan içerisinden sayaç ekstrasını seçiniz.
Seçtikten sonra kaydedebilirsiniz.

Eğer kaydetme işlemini tamamladıysanız, istatistikleri göster kısımına tıklayın.
Sonrası web sitenize giren ziyaretçi sayısını ve iyi bir şekilde grafik şeklinde görebilirsiniz.
İnşallah istediğiniz soruya doğru cevap verebilmişimdir.

- Teknik Destek Personeli
Mesaj25.07.2014, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Üst menü kısımından sitene giriş alanı var.
Oraya bir göz atarak, web sitenize giren ziyaretçileri görebilirsiniz.
Bashetmek istediğiniz sitenizin ziyaretçi sayısı ise üst menü kısımından ekstralar kısımına tıklayın.

Tıklamış olduğunuz alan içerisinde iptal olan ekstralar kısımına tıklayın.
Ekstra seç yazan bir alan içerisinden sayaç ekstrasını seçiniz.
Seçtikten sonra kaydedebilirsiniz.

Eğer kaydetme işlemini tamamladıysanız, istatistikleri göster kısımına tıklayın.
Sonrası web sitenize giren ziyaretçi sayısını ve iyi bir şekilde grafik şeklinde görebilirsiniz.
İnşallah istediğiniz soruya doğru cevap verebilmişimdir.

Benim dediğim şey ziyaret eden bedava-sitem üyelerini gösteren sitene giriş bölümü vardı o yeni kayıt olanlarda başka türlü görünüyor bunu düzeltirseniz sevinirim. Neyse ki artık siteme giren bedava-sitem kullanıcılarını görebiliyorum. Smile
Önceki mesajları göster: