Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2014, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu: siteme giriş yapamıyorum @w.cn ile kurmuştum

@w.cn ile kurduğum bi tr.gg sitem vardı, uzun zamandır girmemiştim. şifresini unutmuşum. şifremi unuttum kısmına tıklayınca e-postayı yazıyorum lakin bu sefer @w.cn nin serverlarını kapatmışlar dolayısıyla gelen postaya erişemiyorum ne olur acil yardım
Mesaj01.08.2014, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
support-tr( at )webme.com adresine mail atınız.
( at ) yerine @ yazmayı unutmayınız.
Bu arada attığınız mail içerisinde kayıtlı olduğunuz siteyi söyliyerek sitenizi belki geri alabilirsiniz.
Kolay gelsin.

- Teknik Destek Personeli
Mesaj02.08.2014, 03:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

E-posta adresin kapalı.
Şifreni de unutmuşsun.

Tarık Bey: E-posta adresini senden başka bilen olmayacağını düşünerek belki de açabilir.
Mesaj03.08.2014, 01:44 (UTC)    
Mesaj konusu: kapalı site

cryengine3 yazmış:
E-posta adresin kapalı.
Şifreni de unutmuşsun.

Tarık Bey: E-posta adresini senden başka bilen olmayacağını düşünerek belki de açabilir.

@w.cn server larıkaptmışlar ve veri tabanındaki bütün e-postaları silmişler ; dolayısyla e-postaya erişemiyorum Tarık Bey!e nasıl ulaşabilirim? Bu benim için çok önemli
Mesaj03.08.2014, 07:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: kapalı site

sanaldersane yazmış:
cryengine3 yazmış:
E-posta adresin kapalı.
Şifreni de unutmuşsun.

@w.cn server larıkaptmışlar ve veri tabanındaki bütün e-postaları silmişler ; dolayısyla e-postaya erişemiyorum Tarık Bey!e nasıl ulaşabilirim? Bu benim için çok önemli

w.cn kapatma olayı biraz değişik işlem.
Eğer support-tr@webme.com'dan olumsuz bir karar çıkarsa:

w.cn'nin açılması için OpenVPN kullanarak bir Çin VPN adresi bulman lazım. Bunun için bir *.cfg ayarı gerekecek. İnternette araştırarak bulabilirsin ben link veremem. Bu *.cfg dosyasını OpenVPN'den açarak sunucuya kendini kaydediyorsun. Buradan sonra tekrar e-posta adresine ulaşmayı denersen problemi çözmelidir. (inşaAllah)

Kolay gelsin.
Önceki mesajları göster: