Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.04.2014, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

TameReisProX yazmış:
Yetkileriniz ne ile sınırlıdır? Yani forumda bizim sahip olduklarımızdan başka nelere sahipsiniz? Rolling Eyes

Ben size şöyle belirteyim, { Forumda sizden sahip olduklarımız neler var } Düşün ki.. Bir yerde { Garson'sun } Birde { Şef Garson } Vardır bu senden başka hangi yetkiye sahiptir. ? En basitini düşün. { Bizler } Sizlerden demek'ki bir { Tık } yetkiye sorumluluğa sahibiz { Bizler } Forumu düzenli tutmak { Bizler } Hata yapanı uyarmak, doğru olanı göstermek, VB. { Umarım açıklayıcı olmuşumdur, olabilmişizdir. } Cool

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj07.04.2014, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

uzun suredir forumda etkinlik duzenlenmedi yakın zamanda planlarınız var mı ?

Yürekten Sevene Mesafe Yoktur..
Mesaj08.04.2014, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

etkindizayn yazmış:
uzun suredir forumda etkinlik duzenlenmedi yakın zamanda planlarınız var mı ?

Selamlar,
Şuan bir etkinlik bulunmakta tabi'ki bu şuan ki etkinlik sadece photoshop bilenleri kapsaya bilir. İlerleyen zamanlarda tüm forumu ve değerli üyelerimizi kapsayan bir etkinlik oluşturulabilir.

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=230524

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj03.06.2014, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu: soru

@moderatörler moderatör olmak için ne yapmalıyız yaptıysak nelere dikkat etmeliyiz merak ettim Smile
Mesaj17.07.2014, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uzun zamandir girmiyordum.
Yeni Moderatörlere hayirli olsun. Wink
Mesaj17.07.2014, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Uzun zamandir girmiyordum.
Yeni Moderatörlere hayirli olsun. Wink

Teşekkürler. Wink

- Teknik Destek Personeli
Mesaj05.08.2014, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birçok Forumdada olduğu gibi bu forumda da Teknik Destek Ekibine Özel Bölüm var mı ? Yani sadece teknik destek ekibinin gördüğü bir bölüm ?
Mesaj05.08.2014, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Bütün moderatör'lere sormak istiyorum.
Tarık bey çok iyi bir yönetici. Amma o değil de siz yönetici olsaydınız forum'a getireceğiniz ilk değişiklik ne olurdu ?

Tarik abiyi ALLAH basimizdan eksik etmesin.
Kisa sürede, siteler düzenlendi.rütbeler,tasarim,script ve daha fazlası...
Bunlari saglayan tarik abi oldugunu unutmamak gerekir..
Webme bizi Tarik beyin gelisi sonrasi ciddiye almaya basladigini göre biliyoruz..
Bu nedenle ALLAH Tarik abimi basimizdan eksik etmesin..

Sevgilerimle.. Cool Razz
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj31.12.2014, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

@BekoBlog
Moderatörler hep sizli bizli mi konuşmalıdır? Yoksa resmilikten mi? Rolling Eyes
Mesaj04.01.2015, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bekoblog yazmış:
@BekoBlog
Moderatörler hep sizli bizli mi konuşmalıdır? Yoksa resmilikten mi? Rolling Eyes

Çok fazla samimiyet iyi değil herkes için, duruma göre konuşulabilir.
Mesaj04.01.2015, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava Sitemin Tarihçesi hakkında bir bölüm açmayı düşünüyorum acaba bana bedava sitemde önemli düşündüğünüz olayları Yıl ve ay olarak sıralayabilirmisiniz kısa kısa?
Beya Vaktinizi Alıcağını biliyorum bende kendi cabalarımla araştıracağım.Ancak Sizler üzerinde iz bırakan belli başlı olayları tarihi ile birlikte(yaklaşık olabilir) yazabilirmisiniz?
Mesaj09.02.2015, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
informess yazmış:
Bütün moderatör'lere sormak istiyorum.
Tarık bey çok iyi bir yönetici. Amma o değil de siz yönetici olsaydınız forum'a getireceğiniz ilk değişiklik ne olurdu ?

Tarik abiyi ALLAH basimizdan eksik etmesin.
Kisa sürede, siteler düzenlendi.rütbeler,tasarim,script ve daha fazlası...
Bunlari saglayan tarik abi oldugunu unutmamak gerekir..
Webme bizi Tarik beyin gelisi sonrasi ciddiye almaya basladigini göre biliyoruz..
Bu nedenle ALLAH Tarik abimi basimizdan eksik etmesin..

Sevgilerimle.. Cool Razz

Akrostiş: TKBWB
Mesaj09.02.2015, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

...

En son clean-deneme tarafından 06.03.2015 17:34:07 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.04.2015, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Moderatorlere bir sorum olcak haftalik kac saat aciksiniz ve forumla ugrasmaktan yorulmuyormusunuz
Önceki mesajları göster: