Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.08.2014, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Kullanıcı Online/Offline

Mesaj12.08.2014, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bs'de mümkün değildir, bunun için bir bir fonksiyon yok
Mesaj12.08.2014, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki şöyle bir şey olabilir mi forumumda benim moderator rütbemin altına bir online yazısı eklemek için bir kod var mıdır? Ben genelde online'ım, o yüzden. Yani işlevsel değil sadece resim. Olabilir mi?
Mesaj13.08.2014, 05:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazı olarakta eklenebilir tabi de resim daha şık olur. Örneğin senin bahsettiğin olayı ben şu şekilde yaptım.

Kendi profil resmimin en altına ek olarak transparan bir online yazısı ekledim. Yazı yeşil renkte olduğu için admin adlı kullanıcının daima online olduğu algısını uyandıracaktır.

Daha iyi anlamanız açısından sitemde admin adlı kullanıcının profil alanına bakabilirsin.
Altında online yazısı olan yeni profil resminizi sitenize yükleyin, url kopyalayıp aşağıda ki kod içerisinde "link buraya gelecek" alanına yapıştırın.
Daha sonra aşağıda ki kodun tamamını forum ekstrasında "Forumun üstündeki metin" alanına yapıştırıp kaydedin.

Kod:
<div style="text-align: center"><meta content="text/html; charset=iso-8859-15" http-equiv="Content-Type"><style type="text/css">
         <!--
td[width="123"] b a[href="profil-1.htm"]:after{content:url(LİNK BURAYA GELECEK);display:block;margin-top:20px}
//-->
      </style></meta></div>

Mesaj13.08.2014, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya öyle değil de, after ve before kalıbı var ya; ''orta'' anlamına gelen bir kalıp da var mıdır usta?
Mesaj13.08.2014, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

after-before sonra ve önce anlamına geliyor yanılmıyorsam orta kalıbı ne bilmiyorum, biraz daha açıklayıcı anlatırsan ne olduğunu beraber öğreniriz.