Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2014, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Forum İçin Ekstralar

Ya aklıma takıldı. Deniyorum da pek bir şey yapamadım. Bana birkaç tane forum ekstrası kodları verebilir misiniz? Admin profil resmi vs.
Mesaj27.07.2014, 02:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Profil Fotografları kodu. Kodda uyenin profil linki olan yeri profil fotografı ekleyeceginiz profilin linkini ekleyin.
Kod:
    td[width="123"] b a[href="uyeninprofillinki"]:before{content:url(http://img.webme.com/pic/c/chickenblog/
profilfoto.jpg);display:block;margin-top:10px}

Her kullanıcının Kullanici Bilgilerini gosteirir.
Kod:
td[width="123"]:before{content:url(http://img.webme.com/pic/c/chickenblog/bilgiler.png)
;display:block;margin-left:0px}

Rütbe ekleme kodu Kişiye ekleyeceğiniz rütbenin resmini değiştirebilirsiniz. Ekleyeceginiz kişinin profil linkini yazmayı unutmayın.
Kod:
td[width="123"] b a[href="profil1.htm"]:after{content:url(http://img.webme.com/pic/c/chickenblog/rutbe.png)
;display:block;margin-top:20px}

Mesaj27.07.2014, 02:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yukarıda verdiğim kodlar alıntıdır. Denemedim umarım çalışır Smile
Mesaj27.07.2014, 06:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemde paylaşmıştım ... Ama şimdi reklam yapmıyım hepsini sana sırasıyla vereyim . Yukarıda arkadaşın yazdıkları da var içinde ...

Forumda Tüm Kullanıcılara Aynı Rütbeyi Verme Kodu ;

Kod:
 <style type="text/css">  td[width="123"] b a:after{content:url(RÜTBE RESİM URL);display:block;margin-top:20px}  td[width="123"]        </style>

Forumda Seçili Kişiye Rütbe Verme Kodu ;

Kod:
 <style type="text/css">  td[width="123"] b a[href="PROFİL LİNKİ"]:after{content:url(RÜTBE URL);display:block;margin-top:20px}  td[width="123"]         </style>

Forumda Tüm Kullanıcılara Aynı Profil Resmini Verme Kodu ;

Kod:
 <style type="text/css">  td[width="123"] b a:before{content:url(RESİM URL);display:block;margin-top:20px}  </style>

Forumda Seçili Kişiye Profil Resmi Verme Kodu ;

Kod:
 <style type="text/css">  td[width="123"] b a[href="PROFİL LİNKİ"]:before{content:url(RESİM URL);display:block;margin-top:10px}       </style>

Foruma Banner Ekleme Kodu ;

Kod:
 <style> #content table div:after{content: url(BANNER RESMİ URL);display:block;margin-top:200px} </style>

Forum Kategorisinin Başına İcon Ekleme Kodu ;

Kod:
<style type="text/css"> td[width="300"] a[href="KATEGORİ LİNKİ"]{background:url(İCON URL) left no-repeat;padding:20px 20px 30px 70px;} </style>

Forumun Arka Plan Resmini Değiştirme Kodu ;

Kod:
<style type="text/css"> #content table{background:url(ARKA PLAN URL);} </style>

Forumdaki Hover Özelliğini Kaldırma Kodu ;

Kod:
<style> #content tr:hover{background:none;} #content tr:active{background:none;} </style>

Forumdaki Posta Sayısının Bulunduğu Kısma İstatistik Resimi Ekleme Kodu ;

Kod:
<style> td[width="75"]:before{content: url(http://cdn1.iconfinder.com/data/icons/fatcow/16/chart_bar.png) no-repeat left;text-align:center;} </style>

''Bu kodlar bana ait değildir , çeşitli sitelerden derlenmiştir ''

Not : Kodları Ekstralar Arrow Forum Arrow Forumun üzerindeki metin yazan kısma ekleyiniz...

Mesaj04.08.2014, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu: HOVER

Hover nedir?
Mesaj04.08.2014, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu: HOVER

Hover nedir?
Mesaj04.08.2014, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum araştırmadan ne başlık aç ne de sor. Exclamation Hover linkin üzerine geldiğinde değişen css terimidir. Yani Beyaz yazının üzerine gelince mavi olması gibi. Tekrar uyarıyorum araştırma yapmadan soru sormayınız. Wink
Mesaj04.08.2014, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım baktım herhalde;
https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&es_th=1&ie=UTF-8#q=hover%20ne%20demek
Bak bakayım yararlı bir şey var mı? Ayrıca rütben üstte diye kime senin bu havan!
Mesaj04.08.2014, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen nasıl bir kullanıcıysan bende öyleyim bu birincisi.
İkincisi sen kendine yardım eden insanlara böyle mi vefa borcunu ödüyosun.
Üçüncüsü genel problemlerin kurallarını oku ve yaptığının yanlış olduğunu anla .
İyi forumlar kolay gelsin. Wink
Mesaj04.08.2014, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen bana yardımcı mı oldun şimdi? Ne zaman oldu o acaba sorabilir miyim?
Mesaj05.08.2014, 02:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

OurCharacters & ibrahmgun
Lütfen kavga etmeden devam ediniz.. Yoksa forumdan uzaklaştırmak zorunda kalacağım.. Bu arada bu bölümde bir kişi bilmediği şeyleri sorabilir.. Zaten bunun için bu bölüm üyelere ayırılmıştır.. Fakat forumda anlatım başlıkları olmasına rağmen araştırmadan direkt olarak buraya yönelen arkadaşlarımızın anlatımları arayarak incelemesini öneriyoruz..

- Teknik Destek Personeli
Mesaj20.08.2014, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu: s

Arkadaşlar Araştırmadan Saçma Sapan Konular Açıyorsunuz! Amacınız Post Kasmaksa Önemliymiş Gibi Konular Açmayın Açın Bir Konu 100 Kere Mesaj Atın. (Şaka Yapıyorum!)
Mesaj21.08.2014, 01:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aranızda tartışmayın.
Önceki mesajları göster: