Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.08.2014, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Hakkımda Asılsız Şeyler Yazan Sahte Bir

Hakkımda Asılsız Şeyler Yazan Sahte Bir Site Var Buyurun site linki:

http://bshaklilar.tr.gg

Bütün açıklamayı siteye yaptım merak edenler girip baksın bu sitenin sahi webveyn adlı şahıstır.Tarık beye bildirdim savcılığa da vereceğim kanıtlar hazır hakkıma asılsızca saldırıda bulunulmuştur gerçek olmayan konular ile.İkinci konuşma bana ait değildir lâkin "foya" kelimesinin anlamını bile bilmiyorum.

Mesaj30.08.2014, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

DİPNOT: Sitenin sahibi webeveyn mi tam olarak kesinleşen bir şey yok.Ancak tahminim o yöndedir.
Mesaj30.08.2014, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende gerekli bilgileri oraya yazdım orda dediğim gibi ben değilim zaten artık muhattap olmayacağız dedik ve olmadık bana geldi sahibi sen misin dedi hayır dedim ve o sayfadaki 2.resim montaj 1 .resim doğru ... Bak kim yapıyorsa hakketten cezasını çeksin beni orda savunuyor olsa bile bir montajla savunuyor tabi 1.resim montaj değil ama 2.resim montajdır gerçeği Alper'in oradaki yorumlarda verdiği linkteki resimdeki gibidir...

Mesaj30.08.2014, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu kişinin kim olduğu belirsizliğini koruyor ancak Webeveyn adlı kişi ile bu kişinin hiçbir bağlantısı olmadığı tespit edilmiştir.Webeveyn ile ben gerekli hususlarda anlaşma sağladık ve barışma kararı aldık.Bir noktadan sonra konu çok büyüdü ve saçmalamaya başladık ve bu fırsattan istifade birkaç kendini bilmez yaratık kendine pay çıkartmaya çalışmıştır.
Mesaj30.08.2014, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olay basit , moderatörlerimiz IP adresini görebiliyor bildiğim kadarıyla karşılaştırsınlar şüphelileri olay ortaya çıkacaktır zaten. Böyle olaylar beni güldürüyor gerçekten , durup dururken küçük bir sebepten iş çıkardınız. Bir de şeye kızıyorum sitesini sildirdiklerimiz diye hava atarcasına ne kazandı gibi ifadeler gördüm sitelerinizde. Uyarı yapmadan sildirdikleriniz de olmuştur mutlaka. Kendi siteniz silinince vereceğiniz tepki muamma.
Kolay gelsin.
Mesaj30.08.2014, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Olay basit , moderatörlerimiz IP adresini görebiliyor bildiğim kadarıyla karşılaştırsınlar şüphelileri olay ortaya çıkacaktır zaten. Böyle olaylar beni güldürüyor gerçekten , durup dururken küçük bir sebepten iş çıkardınız. Bir de şeye kızıyorum sitesini sildirdiklerimiz diye hava atarcasına ne kazandı gibi ifadeler gördüm sitelerinizde. Uyarı yapmadan sildirdikleriniz de olmuştur mutlaka. Kendi siteniz silinince vereceğiniz tepki muamma.
Kolay gelsin.

Hayırlısı olsun abi ben o sayfayı diğerleri ders çıkarsın ve bir daha yapmasın diye hazırlamıştım ve fazlasını uyarmıştım nitekim bazıları geri dönüş yapmadı bazıları da hakaret içerikli dönüş yaptı ancak adalet yerini buldu.
Mesaj30.08.2014, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.

Konuyu zaten support adresine bildirdiğinizi söylemiştiniz.
Bu yüzden konunun daha fazla uzamasına gerek yok.
Herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlattığınız taktirde gereken yapılır.
Fakat benim anlamadığım nokta bu resimler nasıl o siteyi açan arkadaşımızın eline geçti?
Yani bu düşünce biraz beni şaşırttı.

Konuyu kilitliyorum, hayırlı forumlar.

- Teknik Destek Personeli
Önceki mesajları göster: