Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.09.2014, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu: veritabanı / css / php dosyasını siteme uploa

Merhaba arkadaşlar;

Ben sitemde ziyaretçilerim için bir login kısmı oluşturmak istiyorum. Saklı sayfalar ekstrası gibi değil, bir veritabanı kullanarak yazmış olduğum kodlar ile giriş yap ve kayıt ol sayfalarını bir veritabanında topladım. yani kayıt olduğunda bilgiler veritabanına gidiyor giriş yaparkende veriler veritabanıyla kıyaslanarak giriş yapılıyor. daha sonra tıpkı oyun platformlarında olduğu gibi ziyaretçiler için bir profil oluşturarak // bu arada sitem kendi yaptığım oyunlarla ilgili // oynadığı, beğendiği, oyunların kaydedilmesini favorilere ekle butonları gibi ve diğer üyelere mesaj gönderebilmesini istiyorum. bu kodları yazıp bedava siteme upload edebilir miyim? php dilini nasıl sitemde kullanabilirim?
Mesaj03.09.2014, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Maalesef bu sistem dediklerimi karşılamıyor Smile Hostla yapabilirsiniz ancak
Mesaj04.09.2014, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Maalesef bu sistem dediklerimi karşılamıyor Smile Hostla yapabilirsiniz ancak

peki bedava sitem palatformunu hosta ekleyebilirmiyim?
Mesaj04.09.2014, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır host ayrı bir dünya. Örneğin bir klasör oluşturuyorsunuz o klasörün içinde dosyalar var.
Sizin dediğiniz sistem için size bir klasör lazım fakat burada ancak dosyalarla işlem yapabilirsiniz.
Ek olarak domain-host nedir diye araştırın ve wordpress tabanlı sosyal paylaşım scriptleri mevcut. Araştırarak öğreninirsiniz Smile
Önceki mesajları göster: