Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2014, 05:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme Word doc. ya da pdf dosyası yükleme şans

Microsoft Word üzerinde 167 sayfa tutan bir romanım var. Bunu zaten sitemde yayınladım. Fakat, insanların kendi bilgisayarlarına indirip okuyabilmelerini istiyorum. Benim sayfamdaki romanı kopyalayıp yapıştıramayacakları için, Word doc. ya da pdf olarak yükleme şansım var mı? "Ana Sayfa, Romandan Alıntılar, Görüntüler&Resimler ve Romanın Tamamını Oku" şeklinde başlıklar açtım; fakat bir başka buton koyarak "Romanı Bilgisayarına İndir" başlığı altında insanlara sunmak istiyorum. Çünkü onlar internet başında o kadar uzun bir romanı okuyup bitiremeyecek, ya da bunu isteseler bile pek mümkün olamayacaktır. Ama dosya olarak indirebilirlerse, zamana yayarak bilgisayarlarından tamamını okuyabilirler.
Not: Romanın telif hakları tamamen bana aittir ve barkod vs. gibi her türlü yasal işlemleri yapılmış olup, Cinius Yayınevi tarafından basılmıştır. Kitap satışlarının umduğumun altında kalması üzerine, internet üzerinden ücretsiz okunmasını sağlayarak, bitirmekte olduğum ikinci romanım öncesinde reklam amacıyla yayınlıyorum. Yayınevi açısından da herhangi bir sorun yoktur, bütün hakları bana aittir.
Mesaj05.09.2014, 06:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

B-S de bunu Yapamassın örn:Turbobit Upload Et Linkini Sitene Koy
Mesaj05.09.2014, 08:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer e-dergi şeklinde yapmak isterim derseniz derin bir çalışma yapmalısınız Smile
Yok direkt indirilirsin derseniz , yadi.sk , google drive gibi dosyalarınızın silinmeyeceği bir yere upload edin ..
İyi çalışmalar
Önceki mesajları göster: