Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.09.2014, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Profil Fotoğrafı Sorunu.

Merhaba arkadaşlar ben Atakan,
Bugün sizlerle şöyle bir problemden bahsedeceğim. Örneğin benim Bedava Sitem'deki profil fotoğrafım Sirius Black. Ancak forumda bir süre gözüktükten sonra sanki profil fotoğrafım yokmuş gibi resim çıkıyor. "Hani ilk kaydolduğumuzda çıkan resim varya." Her neyse Google'da araştırdım. Bir konu buldum. Arkadaş da galiba benimle aynı sorunu yaşıyormuş sormuş. Moderatör arkadaşta cevap vermiş.
-Profil fotoğrafını değiştirdikten sonra çıkış yap yeniden gir.
diye. Arkadaş da teşekkür etmiş işe yaradı denemiş. Ama taa 2010'un konusu galiba. Her neyse. Sorunumu özet geçeyim. Profil fotoğrafı yüklüyorum bir süre forumda açtığım konularda gözüküyor ama sonra kayboluyor. Örneğin FutbolHaberleriniz06 siteside bende öyle gözüküyor. Profil fotoğrafı yokmuş gibi ama profiline tıklayınca geliyor. Bir süre sonra yine kayboluyor. Acaba sorun bende mi? Bende değilse çözümü ne arkadaşlar?
Rolling Eyes
Mesaj13.09.2014, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bazen bug oluyor ondan dolayı zamanla düzelir.

Mesaj13.09.2014, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

webeveyn yazmış:
Bazen bug oluyor ondan dolayı zamanla düzelir.

Peki cevap için teşekkür ederim.
Mesaj13.09.2014, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sunucuyla alakalı olabilir yine de supporta mail atın derim.
İyi çalışmalar.
Mesaj13.09.2014, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Sunucuyla alakalı olabilir yine de supporta mail atın derim.
İyi çalışmalar.

Bu durumda en iyi öyle yapmak.
Teşekkürler...
Mesaj13.09.2014, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bazı üyelerde profilde sitenin kuruluş tarihi yazar ama bazılarında yazmıyor.Profil fotoğrafı da öyle bunun sebebi ise BS üye olduktan sonra gelen e-maili onaylamanız gerekir eğer onaylamazsanız profil imzanız ve sitenizin kuruluş tarihi gözükmez.