Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.11.2014, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Açmak İstiyorum

Arkadaşlar yazılım mühendisliği öğrencisiyim ve bu sene sonuna kadar kişisel bi site açıp bildiklerimi siteye yazarak programlama öğrenmek isteyenlere faydam dokunsun istiyorum. Logo ve tasarım konusunda her şeyi kafamda belirledim, site adı zaten ismimden oluşacak. Site açmakta ki amacım yazılım dünyasında bi isim yapmak, bi nevi kendi reklamımı yapmış olcam. Ve insanlara yardım etmek hoşuma gidiyor. Merak ettiğim bazı şeyler var.
Domain hosting falan bunları hallettim diyelim. Böyle bi siteyi yürütmek, tutturmak, para kazanmak, reklam almak vs ne derece zordur, başarı sağlanabilir mi? Neler yapmam gerekir tecrübelerinizden faydalanmak isterim.
Teşekkür ederim
Mesaj29.11.2014, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

hosting al be kardeşim Very Happy
Paran yoksa üçretsiz hostingler var yani Very Happy
Mesaj08.02.2015, 00:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba

Para Kazanmak Bir Gelir Elde Etmek İstiyorsan Sitene Başta Google Reklamları Olmak Üzere Bir Çok Reklam Sitesi Var Bunlara Kayıt Ol Sitene Reklamları Ekle Ve Sitene Ziyaretçi Çekmeye Çalış Smile

Yürütmek Birşey Değil Yaparsın Reklamını iyi Yap Siten Tutar

En son canikreklam tarafından 08.02.2015 00:28:31 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj17.03.2015, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaparsın, yaparsın.
Mesaj02.05.2015, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu konu hakkında gerçekten ilerlemek ve birşeyler yapmak istiyorsanız benimle iletişime geçiniz. Skype: oguzhankara5
Mesaj20.05.2015, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ücretsiz hostingle bir yere gelemezsin . Çok ciddi bir proje ise paraya kıy derim .

Önceki mesajları göster: