Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.11.2014, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Ucuza iş yapmayın !

Ucuza iş yapmayın kesinlikle 1000 lira değerin de ki bir logoya 100 lira istersen piyasanın ağırlığını kaybettirirsin, bu yüzden grafik tasarım veya web tasarımcılara saygı azalıyor...

Tasarımlarınız'ın değeri ne ise o fiyatı biçin, müşteriye pahalı gelmesi umrunuzda olmasın, eğer indirim yapacaksanız piyasanın alt üst edecek derecede fiyat belirlemeyin kardeşim..

Senelerdir bu işi yapıyorum, her emeğe saygım var fakat böyle bir saçma piyasa yok.
En saçma tasarıma 500 tl, en kaliteli tasarıma 100 tl isteyip satışını yapan var.
Artık şu piyasanın adını koymanın zamanı geldi de geçiyor bile..
Bugün markette bir sigara 8 tl, aynı sigara nereye gidersen git yine 8 tl,

Allaha şükür benim müşterilerim çok ve sabit fakat bu işten ekmek parası kazanan çok tanıdığım benden yaşça küçük kardeşim var yapmayın şöyle şeyler..
Mesaj21.11.2014, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ucuza iş yapmayın !

tahast yazmış:
Ucuza iş yapmayın kesinlikle 1000 lira değerin de ki bir logoya 100 lira istersen piyasanın ağırlığını kaybettirirsin, bu yüzden grafik tasarım veya web tasarımcılara saygı azalıyor ve herkes freelance mağduru oluyor

Tasarımlarınız'ın değeri ne ise o fiyatı biçin, müşteriye pahalı gelmesi umrunuzda olmasın, eğer indirim yapacaksanız piyasanın alt üst edecek derecede fiyat belirlemeyin kardeşim..

Senelerdir bu işi yapıyorum, her emeğe saygım var fakat böyle bir saçma piyasa yok.
En saçma tasarıma 500 tl, en kaliteli tasarıma 100 tl isteyip satışını yapan var.
Artık şu piyasanın adını koymanın zamanı geldi de geçiyor bile..
Bugün markette bir sigara 8 tl, aynı sigara nereye gidersen git yine 8 tl,

Allaha şükür benim müşterilerim çok ve sabit fakat bu işten ekmek parası kazanan çok tanıdığım benden yaşça küçük kardeşim var yapmayın şöyle şeyler..
Önceki mesajları göster: