Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.06.2013, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam

Sitemde son zamanlarda çok fazla sayıda müstehcen reklamlar yayınlanmakta
fakat ben sitemi aileler için yapmaya çalışıyorum...

NOLUR YARDIM EDİN
ŞU REKLAMLARI VERİLMESİNE İZİN VERMEYİN
Mesaj08.06.2013, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklam

alpinsitesi43 yazmış:

NOLUR YARDIM EDİN

Bak kardeşim bedava-sitem ücretsiz bir domain alma sitesi bunu sende biliyorsun adamlar yıllarca uğraşıp bu siteyi yani bs'yi oluşturdu. Adamlar bizlere ücretsiz domain sağlıyor. Ayrıca o +18 reklamlar filanda onlar koymuyor. Adamlar birazda olsa para kazanmak için google reklamı koyuyor. Googleye reklam veren kişilerde bu tarz +18 web siteleri koyuyor. Biraz insaflı olalım ve şuanki duruma şükür edelim ama eğer sen bu sözlerden sonra hala kalkmasını destekliyorsan ona karışamam. Beğenmeyen gidip blogspot açsın .com .net domain alsın.

=> Sorularınız İçin; CevizBlog(at)Hotmail.com mail atabilirsiniz.

(at) yerine "@" gelecektir.
Mesaj08.06.2013, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Flood İçin Özür Dilerim

Gerekli Açıklama Yapılmıştır. Ayrıca düşüncem oki bu başlık "Öneriler" Kategorisine aittir. Modlarım konuyu kilitler yada taşırmısınız ?

Mesaj08.06.2013, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizle Alakası Olan Birşey Değil.

Lütfen Supporta Mesaj Atınız.Ama Değiştirileceğini Sanmıyorum.

Mesaj08.06.2013, 16:08 (UTC)    

Cevizblog yazmış:
alpinsitesi43 yazmış:

NOLUR YARDIM EDİN

Bak kardeşim bedava-sitem ücretsiz bir domain alma sitesi bunu sende biliyorsun adamlar yıllarca uğraşıp bu siteyi yani bs'yi oluşturdu. Adamlar bizlere ücretsiz domain sağlıyor. Ayrıca o +18 reklamlar filanda onlar koymuyor. Adamlar birazda olsa para kazanmak için google reklamı koyuyor. Googleye reklam veren kişilerde bu tarz +18 web siteleri koyuyor. Biraz insaflı olalım ve şuanki duruma şükür edelim ama eğer sen bu sözlerden sonra hala kalkmasını destekliyorsan ona karışamam. Beğenmeyen gidip blogspot açsın .com .net domain alsın.

iyi güzel de zaten bende şükrediyorum yıllardır bs ciyim ben diorum ki bu reklamlara bi çare bulunsun..
Mesaj08.06.2013, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

O Tür Reklamları Support'a E-Mail Atınız..
@CevizBlog O Reklamlar +18 Değil +16
Mesaj08.06.2013, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

okul-kapancak yazmış:
O Tür Reklamları Support'a E-Mail Atınız..
@CevizBlog O Reklamlar +18 Değil +16
Bilgilendirme İçin Teşekkürler. Smile

Mesaj25.11.2014, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklamlar

Bir sonuca varamadık anladığım kadarıyla? İki üç sene öncesinden beri benzer problemler devam ediyor. Sadece müstehcen içerikli reklamlarda azalma oldu..

-Aranıza geri döndüm BS ailesi gelin sarılalım..
Mesaj25.11.2014, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklamlar

alpinsitesi43 yazmış:
Bir sonuca varamadık anladığım kadarıyla? İki üç sene öncesinden beri benzer problemler devam ediyor. Sadece müstehcen içerikli reklamlarda azalma oldu..

Holgeidn Smile
Mesaj25.11.2014, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu: ....

o çıkan rekramlarda +18 içerik yokki bedava sitemin sadece kendi reklamları var Very Happy
Mesaj03.12.2014, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklamlar

Hoşbuldum Smile) o zamanlar klavye cahilinin biriymişim Very Happy
chickenblog yazmış:
alpinsitesi43 yazmış:

Holgeidn Smile
Mesaj07.12.2014, 19:57 (UTC)    

Cevizblog yazmış:
alpinsitesi43 yazmış:

NOLUR YARDIM EDİN

Belki yazdıklarında haklısın ama şu mesele var ki

Bedava Sitem Artık eski politikasından vazgeçmeye ve sadece kendi çıkarını gözetmeye başladı
sebebide ilk açıldığı sıralarda ilk yıllarında sadece üst bölümde text reklam vardı ve bedava sitem yönetimide açıklama yaparak sadece o reklam olacak ve ondan başka reklam alınamayacağı konusunda teminat verildi ama aradan geçen yıllarda bu reklam politakası sky banner popup reklam site altına üstüne sağına soluna reklam konuldu şu an site kullanıcısı kendi kazancı için reklam koyacak yeri kalmadı nerdeyse
En önemliside +18 reklamı kaldırmak B.S'nin elinde kimse bize bunun akdini iddaa etmesin çünkü Google adsense +18 içerik yayınlarken yayıncıya sorar +18 reklam olsun mu diye bunun haricinde her reklam sitesinde bu vardır genel reklam ve +18 reklam diye
Hadi bunları geçtik sitenin reklam kaldırma ücreti çok yüksek ve fahiş fiyatta ben olsam(ki öylede yaptım) BS'nin istediği fiyata 1 domain + 1 yıllık host alır kurduğum sitenin içine atarım atabildiğim kadar reklamı(Tıpkı BS misali ) en azından sitenin içeriğine göre veya site sahibinin çalışmasına bağlı olarak 3-4 ay sonra o parayı çıkartır

BS yönetiminin çoğu konularda önceki yönetim politikaları kalmadı belkide bu yazdıklarımdan dolayı engellenebilirimde
Çünkü her fikir iradeni açıklamak suç artık
Mesaj08.12.2014, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burayı incelermisiniz
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=228652

Kolay gelsin.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj09.12.2014, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Burayı incelermisiniz

Kolay gelsin.

Sayın Mod'um

Ben Reklam içeriği hakkında değil reklam politakısında +18 reklamda var ama genel anlamda BS kendi politikalarını fazlasıyla bozmuş bulunmakta

Saygılarımla
Mesaj09.12.2014, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayın ua1905 ilaç gibi yetiştiniz adeta Smile benim işime çok yaradı ve bundan sonra da bu tarzdan lanet olası reklamları doğrudan ileteceğim belirttiğiniz adrese Smile bilgilendirme için tekrardan teşekkürler Smile)
ua1905ua yazmış:
Burayı incelermisiniz

Kolay gelsin.
Önceki mesajları göster: