Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.12.2014, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitenin tasarimi bozuldu acil yardim anlayan birisi

Kardeslerim kisa kesiyorum siteye girin durumu anlayin nasil duzeltebilirim? Lutfen anlayan birisi ...

Mesaj04.12.2014, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba

Sitede düzenleme yaparken mi Oldu ???
Mesaj04.12.2014, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır

Mesaj04.12.2014, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu: dd

Sen bir şey yapmadıysan nasıl oldu ??? sayfayı tekrar yenıle aç
Mesaj04.12.2014, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın silinmiş, içerisinden linkler silinmiş, css kod'un veya css kod'unu işlevsiz kılıcak bir satır silinmiş olabilir başka türlü birşey olacağını sanmam bildiğim kadarıyla, tasarımı'nın yedeği varsa tekrar attığın da düzelir diye tahmin ediyorum
Mesaj04.12.2014, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<link rel="stylesheet" type="text/css" media="all" href="http://demo.yithemes.com/bolder/wp-content/themes/bolder/css/reset.css" />
    <link rel="stylesheet" type="text/css" media="all" href="http://demo.yithemes.com/bolder/wp-content/themes/bolder/style.css" />

Ayrıştırmadım Smile dahası vardı. Sitenin tasarımı yabancı bi siteden alınma. Haliyle sende kodları alırken html ve script kısmını yazılı olarak, css kısmını sitenin kendine yüklediği bir linkten almışsın. Site tasarımı kaldırınca ya da css linkini değiştirince senin tasarımın bozuldu. Kolay Gelsin Very Happy yeni tasarım aramak isterseniz (blog) salihtoy'un tasarımlarını her zaman tercih ederim.
New Generation Blog..
Mesaj04.12.2014, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eyvallah Smile Herkese teşekkürler ... İş başa düştü yeni tasarım arayacağız ... Smile

Mesaj04.12.2014, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

div kodlarından birini silmiş olabilirsin hafızanı zorla Rolling Eyes
Mesaj04.12.2014, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yok Blogcu Abi'nin dediği doğru ama inşallah şimdi düzelteceğim

Mesaj04.12.2014, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow http://archive.org/

Yukarıda bulunan link üzerinden sitenin tasarımını belki bulabilirsin kardeşim. Rolling Eyes
Oradan kodları altıktan sonra yeni tasarım aramanı gerektiricek bir durum söz konusuda olmaz.

- Teknik Destek Personeli
Mesaj04.12.2014, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nasıl olacak ? İnternet arşivinden mi ?

Mesaj04.12.2014, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kaynak site kodları sildiği için otomatik olarak benim sitemde gitti. Ne Diyelim sağlık olsun . Ama çok kötü ve kritik bir zamanda vuruldum . Tam da örnek siteler zamanında ...

Mesaj04.12.2014, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

O Bendede Oldudu Tasarım Üstü Kodunu YİNe Ayarlama Yapdım Ve Oldu

Mesaj04.12.2014, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim benimki başka bir şey ama ... Css kaynak kodunun hedef noktası silinmiş ... O Yüzden
Mesaj04.12.2014, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim hayırlısı olsun.Harbiden çok kritik bir zamanda silinmiş,İnşallah bulursun bir tasarım.
Wordpress mi arıyorsun ?
Önceki mesajları göster: