Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.12.2014, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Magazin Tadında - Bir Pazar Klasiği

Magazin Tadında - Bir Pazar Klasiği Bs-Pazar Sizlerle

Bugün Bs-Pazar Açılalı 15. gün oluyor. Geçici olarak kullandığımız temadan kurtulup, siteye yapılan ilgi ve alaka ile birlikte geliştirmeye karar verdik. Öncelikle şunu belirtmeliyizki, bs-pazar tamamen doğaçlama haber yapan, biraz aşırıya kaçan bir magazin sitesidir. Lütfen abarttığımızı sanmayın. Mr. Green

Arrow İnternet sitemiz tamamen eğlence amaçlı bedava-sitem üyelerine özel olarak hazırlanmıştır.

En son bs-pazar tarafından 03.01.2015 10:54:23 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj07.12.2014, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten güzel olacağa benziyor . Bununla birlikte bence tasarımı daha hoş bir tasarımla değişmelisin. Farklılık her zaman +1 dir Smile
Mesaj07.12.2014, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum fikir mükemmel, uygulama daha da mükemmel olur inşallah Smile
Mesaj07.12.2014, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben acaba neyin peşindeyim Very Happy bs-pazar'a manşet olmuşuz hehehe sevdim bu siteyi. Cool

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj07.12.2014, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bs nin magazini Smile Orjinal proje ! Bizi de manset yap ayip ettin bak Smile Yalniz domain bs-magazin olsaydi iyi olmaz miydi ?

Mesaj07.12.2014, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar, daha önceden de böyle bir site vardı, o da en az senin siten kadar güzeldi.
Hatta siteni görünce bende özendim bir site açtım Smile

En son bekoblog tarafından 14.12.2014 14:27:37 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj08.12.2014, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sık sık güncel tutulursa bu site çok iyi yerlere gelir bence.Sık sık güncellemeye ve ilginç şeyler bulmaya çalış tabi ki doğru,tarafsız ve özgün olarak.Eminim çok güzel bir site olur.Tasarım güzel beğendim.Başarılar dilerim Smile
Mesaj12.12.2014, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar, yorumlarınız ve içtenliğiniz için teşekkürler. Bilgisayarım 1 haftadır arızalıydı, bundan sonra daha yoğun güncel olacağız inşallah Smile
Mesaj12.12.2014, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel güzel aynen devam
Mesaj12.12.2014, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenin amacı çok yaratıcı bedava sitemde senden önce böyle bir site görmedim.
Umarım devamını getirirsin.
Mesaj12.12.2014, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

opencore yazmış:
Sitenin amacı çok yaratıcı bedava sitemde senden önce böyle bir site görmedim.
Umarım devamını getirirsin.

Teşekkür ederim fakat benden önce bs-magazin vardı Smile
Arrow www.bs-magazin.tr.gg
Mesaj13.12.2014, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar, takip ediyorum...
sitemizin yaptığınız haber gözümüzden kaçmadı Smile
Mesaj13.12.2014, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

@chickenblog silinince başlığına yazmışsın sitende de paylaşmışsın .. Ben de oraya aynen şunu yazdım girip bakabilirsin ...

Alıntı:
Bs pazar kardesim . Magazin gibi abartmaya bayiliyorsun . Yok neymis moderatorlerim online demis hemen silmis falan. Nerden belli onun yuzunden sildigi ? Lutfen arayi karistirma ... Ben de cok uzuldum ve niye silindigini merak ediyorum

O Zaman mobildim fazla yazamadım ... Bak hakketten insanlara karşı ön yargılı olma ... Admin tarığın nerden belli onun yüzünden sildiği ... Yukardada yazdım yani yapma diyorum ...

Mesaj13.12.2014, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-pazar ismini nerden aklına geldi acaba ?
Mesaj13.12.2014, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

opencore yazmış:
bs-pazar ismini nerden aklına geldi acaba ?

Bs Bedava-Sitem
Pazar - Tv'lerden geldi . Magazin programı pazar günleri olduğu için pazarı seçtik Smile Aslında çok isterim bs-magazin olmasını ama o eskiden vardı Razz
Önceki mesajları göster: