Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.12.2014, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Chickenblog a noldu ?

Chickenblog a noldu ? niye kapandı ?
Mesaj13.12.2014, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla kardeşim kimsenin bir bilgisi yok . Ben onun aykırı bir şey yapacağını sanmam ama Admin Tarık Bey'in sebepsiz kapatma gibi bir lüksü yok mutlaka kapandıysa bir sebebi vardır . Bizde merak ettik ... Neyse bu konu burda açılmaz '' Serbest Bölge '' kategorisinde açsan iyi olur ..

Bir moderatör konuyu kilitleyebilir ...

Mesaj13.12.2014, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu: ..

tm aga ama 3 5 gün giremedim Sad baya çalışmam gerekti sınavlara baktım tak chicken blog yok meraklandım :/
Mesaj13.12.2014, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok merak ettiyseniz Tarık Beye mesaj atabilirsiniz

En son technoatom tarafından 13.12.2014 20:12:23 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.12.2014, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu: ...

Ban yerimdiye korkuyom oyuzden atmıyom Very Happy
Mesaj14.12.2014, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende bilmiyorum fakat üzüldüm, çok yakın takip ettiğim bloglardan birisiydi.
Mesaj14.12.2014, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

technoatom yazmış:

Bana kalırsa beni sen şikayet ettin. Yan bir site açmışsın bilmem ne bilişim diye sana mesaj gönderdim bilişim siten için tasarım arıyormusun diye sonra bana attıgın mesajda bana o tasarımı bedavaya vereceksin yoksa siten kapanır dedin! ve 2 saat sonra sitem silindi.

Selam arkadaşlar,
Ben ChickenBlog biliyorsunuz ki 3 gün önce sitem silindi. Beni seven herkes lütfen support-tr( at )webme.com (ordaki at @ olucak)'a bu konu hakkında mail atarsa web sitemin açılacağını tahmin ediyorum. Kendi attığım mail'de sitemin silinme sebebi olarak ' Özel Mesaj ' yoluyla başkalarını taciz ediyormuşum ve bu yüzden sitem silinmiş. Lütfen beni seven herkes support-tr( at )webme.com (ordaki at @ olucak)'a chickenblog'un açılması için mail atsın beni seven herkesden rica ediyorum.
Mesaj14.12.2014, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar lütfen konuyu kilitleyin burası magazin bölümü değil.
Sitesinin açılması için dualarınızı eksik etmeyin.

Mesaj14.12.2014, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence bu konulara pek fazla girmemeliyiz. Adam hala forumda başka hesaplarla dolasıyor.
Mesaj14.12.2014, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

demomkaya yazmış:
technoatom yazmış:

Bana kalırsa beni sen şikayet ettin. Yan bir site açmışsın bilmem ne bilişim diye sana mesaj gönderdim bilişim siten için tasarım arıyormusun diye sonra bana attıgın mesajda bana o tasarımı bedavaya vereceksin yoksa siten kapanır dedin! ve 2 saat sonra sitem silindi.

Selam arkadaşlar,
Ben ChickenBlog biliyorsunuz ki 3 gün önce sitem silindi. Beni seven herkes lütfen support-tr( at )webme.com (ordaki at @ olucak)'a bu konu hakkında mail atarsa web sitemin açılacağını tahmin ediyorum. Kendi attığım mail'de sitemin silinme sebebi olarak ' Özel Mesaj ' yoluyla başkalarını taciz ediyormuşum ve bu yüzden sitem silinmiş. Lütfen beni seven herkes support-tr( at )webme.com (ordaki at @ olucak)'a chickenblog'un açılması için mail atsın beni seven herkesden rica ediyorum.

Kardeşim çok yalancısın sen bana parbilişim neden silindi bende sana senin sitenle aynı nedenden dedim resim atabilirim ben sadece senden bedava istedim
Mesaj14.12.2014, 22:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

technoatom yazmış:
Kardeşim çok yalancısın sen bana parbilişim neden silindi bende sana senin sitenle aynı nedenden dedim resim atabilirim ben sadece senden bedava istedim

Sana o tasarımı vermediğim için sen de gittin bu kişi bana özelden mesajlar atıp rahatsız ediyor zart ediyor zurt ediyor diye mail gönderdin chickenblog'u sen sildirdin bana boş laf yapma burda. Kıskançlığından yaptığın belli senden kaç kişi şikayetçi şu platformda.!
Mesaj14.12.2014, 22:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

demomkaya yazmış:
technoatom yazmış:

Sana o tasarımı vermediğim için sen de gittin bu kişi bana özelden mesajlar atıp rahatsız ediyor zart ediyor zurt ediyor diye mail gönderdin chickenblog'u sen sildirdin bana boş laf yapma burda. Kıskançlığından yaptığın belli senden kaç kişi şikayetçi şu platformda.!

Bedava Hizmet Veriyolar Diye Siteleri Kapatıyolar Hiç Soruşturmadan Ne Biçim Bir Hosting Dir Bu :FF
Mesaj14.12.2014, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.

Genel problem bölümünde sadece yardım desteği alabilirsiniz.
Yani bu tür konuları tartışabileceğiniz bir alan olmadığından konu kilit.

İyi forumlar. Smile

- Teknik Destek Personeli
Önceki mesajları göster: