Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.12.2014, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu: StoreBox I Web Designer Yeni Temasıyla

Kendim çizip kodladığım tasarım sonunda aktif Smile Sitede şuan içerik yok sadece tasarımı kodladım bıraktım. Yorumlarınızı bekliyorum. (1680x1050)

Tasarım Ön İzleme :

Mesaj21.12.2014, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel olmuş bir kaç şey gözüme takıldı.
- Üst reklam nerede?
- Text reklam ortalanmalı.
- Renkler gözden geçmeli.
Neyse içerik olmadığı için şimdilik benden bu kadar tebrikler & başarılar...
İyi Forumlar... Rolling Eyes

Mesaj21.12.2014, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

bekoblog yazmış:
- Üst reklam nerede?

Üst reklam burada fakat site açılır açılmaz 110 px aşağı inmesini sağladım yani reklam üstte kalıyo bu sitemin kapatılmasına neden olur mu ?
Mesaj21.12.2014, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

BekoBlog adam akıllı bakmamışsın reklamlar tepede sadece ts reklam saklayıcı kullanmış
tasarım güzel olmuş kardeşim herşey güzel ilerliyen zamanlar Premium Üyelik almanı tavsiye ederim
Mesaj21.12.2014, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

storebox yazmış:
bekoblog yazmış:
- Üst reklam nerede?

Üst reklam burada fakat site açılır açılmaz 110 px aşağı inmesini sağladım yani reklam üstte kalıyo bu sitemin kapatılmasına neden olur mu ?

Kardeş ts reklam saklayıcı kullanmışsın galiba izinli saten kapatılmasına neden olmaz bir daha yukarı çıktığında görülcek.
Mesaj21.12.2014, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

technoatom yazmış:
BekoBlog adam akıllı bakmamışsın reklamlar tepede sadece ts reklam saklayıcı kullanmış
tasarım güzel olmuş kardeşim herşey güzel ilerliyen zamanlar Premium Üyelik almanı tavsiye ederim

Site bir otursun belli bir ziyaretçi kitlem belli bir özgün içeriğim olsun ve sitemi tüm cihazlara uygun hale getirdikten sonra ilk işim premium a yükseltmek olucak Smile Yorumunuz için teşekkürler.
Mesaj21.12.2014, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle @TechnoAtom'u Uslüba davet ediyorum.

StoreBox Kusura bakmayın sizden kaynaklı bir şey değilmiş. Bütün reklamlar görünmüyor şuan bende heralde internette bir sıkıntı var.
Mesaj21.12.2014, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

bekoblog yazmış:

StoreBox Kusura bakmayın sizden kaynaklı bir şey değilmiş. Bütün reklamlar görünmüyor şuan bende heralde internette bir sıkıntı var.

Önemli değil olur öyle şeyler Smile ama Reklamlar nerde ? sorusu biraz sorgulayıcı oldu ki 4 yıldır bedava sitemdeyim farklı sitelerle forumda felan, reklamların kaldırılmayacağını biliyorum zaten.
Mesaj21.12.2014, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir tasarımcı olarak sitenizi çok başarılı buldum. Benim pc ekranı biraz küçük olduğundan dolayı sağdan 1 2 menü gözükmüyor ama başkalarında gözüküyor, tasarım güzel alt kısmıda %100lük bir kısım oluşturursan çok güzel olur. İçeriklerini de özgünleştirirsen çok iyi olur. Kolay gelsin ustam işimiz çok. Smile
Mesaj21.12.2014, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

bekoblog yazmış:

Ne dedim ben şimdi
ben girdiğimdede gözükmüyordu iyicene bir kurcaladım
Mesaj21.12.2014, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

dentasarim yazmış:
Bir tasarımcı olarak sitenizi çok başarılı buldum. Benim pc ekranı biraz küçük olduğundan dolayı sağdan 1 2 menü gözükmüyor ama başkalarında gözüküyor, tasarım güzel alt kısmıda %100lük bir kısım oluşturursan çok güzel olur. İçeriklerini de özgünleştirirsen çok iyi olur. Kolay gelsin ustam işimiz çok. Smile

Öncelikle yorumunuz için çok teşekkürler Smile Böyle yorumları gördüğümde bir şeyleri başardığımı hissediyorum. Sitemi daha diğer boyutlar için uygun hale getirmedim, yakın zamanda tüm cihazlar ve ekran boyutları için uygun hale getirebilceğime inanıyorum. Sizinde dediğiniz gibi daha işim çok Smile sizede sitenizde başarılar Smile
Mesaj21.12.2014, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

technoatom yazmış:
bekoblog yazmış:

Ne dedim ben şimdi

Başlığımın tartışma yüzünden kapanmasını istemiyorum Smile Lütfen tartışmanızı başlık altında yapmayınız.
Mesaj21.12.2014, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

storebox yazmış:
technoatom yazmış:
bekoblog yazmış:

Ne dedim ben şimdi

Başlığımın tartışma yüzünden kapanmasını istemiyorum Smile Lütfen tartışmanızı başlık altında yapmayınız.

Kardeşim özür dilerim
Paşa'dan da özür diliyorum
Mesaj31.12.2014, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

şunun gibi bir tasarım nasıl çizilir veya nereden bulabilirim =) hastasıym motion tasarımların ama bulamıyorum =)
Önceki mesajları göster: