Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.12.2014, 04:28 (UTC)    
Mesaj konusu: ACİL YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR

merhaba arkadaşlar ben yeni tasarıma geçtim ve iki css tasarımını birleştirdim. her şey güzel oldu ama ana sayfaya yazı yazınca en altta çıkıyor yardım edin. teşekkürler

görmeniz için url veriyorum amacım reklam değil daha tasarımı bitiremedim ,

Arkadaşlar yazı hemen sayacın altında görünüyor . görmeyenler olabilir.
Mesaj30.12.2014, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu: yardım

o kadar kişi bakmış biri yardım etmedi ya
Mesaj30.12.2014, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen bunları Tasarım Üstü, T. Altı ve CSS Kod yerlerine koyduğuna eminmisin ?

Direk ana-sayfaya kaydettiysen kodları böyle çıkar.

İlk başladığımda bendede olmuştu sanırım Smile

Mesaj30.12.2014, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hazır temaları bedava-sitem'e entegre etmeyi bilmiyorsanız, http://www.youtube.com/watch?v=F1lCIgDCGMM mantık bütün temalar da aynıdır.

Kolay gelsin, iyi çalışmalar...
Mesaj31.12.2014, 00:28 (UTC)    
Mesaj konusu: güldüm

cevpalara baktım da güldüm Smile ben 2008 de burdaydım uzun ara oldu anca geldim. tüsünü altını bilmesem burda olmam neyse teşekkürler halletim zaten
Mesaj31.12.2014, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: güldüm

pcoyunsorunu yazmış:
cevpalara baktım da güldüm Smile ben 2008 de burdaydım uzun ara oldu anca geldim. tüsünü altını bilmesem burda olmam neyse teşekkürler halletim zaten
HAHAHAHAHAAH Al İşte Cevaplara baktım güldüm diyor o zaman soru sormuyucaksın arkadaş !!! 2008 de burda olman ego yapmana sebep vermez Lütfen Forumda Siteleri Tanıtmak İçin Değişik Değişik Konular Açmayın
Mesaj31.12.2014, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

sitede hala içerik yok tanıtım yapcak değilim Smile sağolsun üç sorunum oldu üçüne de yardım gelmedi . skntı yok yani Smile
Mesaj31.12.2014, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: cvp

pcoyunsorunu yazmış:
sitede hala içerik yok tanıtım yapcak değilim Smile sağolsun üç sorunum oldu üçüne de yardım gelmedi . skntı yok yani Smile
Eğer Böyle Ego Yapacaksan Yardım Etmezler Dostum Wink Adam Akıllı Yardım Edermisiniz Diyeceksin "Cevaplara Baktım Güldüm" Diyorsun O Zaman Soru Sorma Bizde Cevap Vermeyelim !
Mesaj31.12.2014, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu: ;)

tamam dediğini yaparım eyvallah Wink
Önceki mesajları göster: