Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.01.2015, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu: [ TasaristTR ] | Profesyonel Web ve Grafik Tasarımc

Tasarist olarak yeni bir düzene imza atmak istiyorum, b-s ailesine çok farklı bir bakış açısı ile paylaşımlarımı sunacağım, Standart'ın dışına çıkmayı deniyeceğim,
Geçici bir tasarım'a sahibim, fakat ne kadar süreliğine dersek belli bir zaman dilimi veremiyeceğim çünkü finaller'den dolayı biraz yoğunum, bu sebep'ten dolayıdır ki sizden
şuan ki Wordpress'ten uyarlanmış olan web tasarımı değerlendirmenizide istiyeceğim,
Hepiniz'in yorumunı dikkate alacağıma söz veriyorum
Teşekkürler B-S Ailesi
Mesaj10.01.2015, 00:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beklentiyi yükselttiniz.
Sizden güzel çalışmalar bekliyorum.

Başarılar.. Wink

Mesaj10.01.2015, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

clean-deneme yazmış:
Beklentiyi yükselttiniz.
Sizden güzel çalışmalar bekliyorum.

Başarılar.. Wink

Yorumunuz için çok teşekkür ederim =)
Mesaj10.01.2015, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Taharisttr: Başarılar dilerim abi, siteni beğenmeme rağmen açıkçası @bs-pazar'da attığın o yorumdan dolayı sana kırgınım.
yazaReis

Mesaj10.01.2015, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bekoblog yazmış:
@Taharisttr: Başarılar dilerim abi, siteni beğenmeme rağmen açıkçası @bs-pazar'da attığın o yorumdan dolayı sana kırgınım.
yazaReis

Aynen :/
Mesaj11.01.2015, 05:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar taharisttr değil, tasaristtr olucak orjinalde =) ama taha'yı kastediyorsanız o şimdi finallerine kafayı gömmüş durumda =) ortak açtığımız web siteyi doğrudur ancak tek seferde nasıl tanıdınız onu anlıyamadım =) bu söyledikleriniz'i de en yakın zamanda ona ileticeğim
Mesaj11.01.2015, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar.
Mesaj11.01.2015, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

baytakipci yazmış:
Başarılar.

Teşekkür ederim size de başarılar
Mesaj13.01.2015, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuan web siteye slider ve biraz konu ekledim, şimdilik alıntı konular ile başlıyacağım , gerçi zaten alıntıların çoğun'da payım'da var ama olsun alıntı,alıntıdır. =)
Yavaş yavaş kendi içeriklerimi de eklerim =)
Şuan ki bazı konular alıntı'da olsa, Profesyonel Photoshop kullanımın'da çok işinize yarıyabilecek konular =)
İlginiz için teşekkürler =) iyi günler dilerim..
Mesaj21.01.2015, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuan ki tasarım beğenildiği için bir müddet daha değiştirmemeyi düşünüyorum =)
Elim de güzel bir tasarım var fakat üzerinde bir kaç eklenicek ıvır zıvır kaldı =)
Siteye şuan blog konuları eklemiş bulunmaktayım,
@Clean-deneme 'nin katkılarıyla =) teşekkür ediyorum kendisine , çok iyi bir insan =)
Ana Sayfa'da ki blog kutuları ile kullanımı daha kolaylaştırdık ve ana sayfa daha bir düzenli hal aldı =)
Şuan biraz içerikte bulunmakta olduğu için,

Genç ve kendini genç hissedenler =) Web site hakkın'da yorumlarınızı alabilirmiyim ?
Önceki mesajları göster: