Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.01.2015, 23:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem ile Nasıl Tanıştın? =)

İlk olarak ben başlıyorum =)

yıllar'dan 2007 , böyle harıl harıl resim çiziyorum , sonra esinlenebileceğim bir görsel arıyorken pat =) b-s'ye ait, artık adını hatırlamıyorum ama bir .tr.gg web sitesi , tabi bir aralar b-s'de bir sıkıntı vardı hangi tr.gg sitesine girersen gir ekrana ilk başta b-s support'un arayüzü geliyordu bir hata'dan dolayı, uzun sürmedi düzeltildi tabi ama o hata sayesin'de ben b-s ile tanıştım =D yoksa bedavaya web site nasıl açılır hiç bilemezdim, aklıma web site açmak bile gelmezdi yani eminim =) =D

En son tasaristtr tarafından 13.01.2015 23:13:21 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj21.01.2015, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu: ...

İlginç bir tanışma olmus bs 'ye gelmen biraz kod öğrenmen hayatınada renk katar ozmn tekrar hoşgeldin diyebiliriiz Rolling Eyes

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCFZqrKOFCfBj_V-Rc7oeyEQ
Mesaj21.01.2015, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

NASIL BAŞLADIM BEN?
Sene 2013, ay Mart, gün Pazartesi (25.03.2013). İlk sitemi açtım ama nasıl açtım? Biz 3. sınıfta Arda arkadaşımla hep düşünürdük bir bilim sitesi açsak diye... Başaramadık... Ama Yiğit arkadaşımın bize geldiği gün "Site açalım mı?" soruma "Olur." demesi ile ilk kez sitemizi oluşturduk. Oyun sitesi açacaktık, oyuninegi, oyunmaymunu gibi isimleri denedikten sonra bir adda karar aldık. O siteyi az çok işlettik. Sonra arkadaşım site işlerini bırakınca yoluma tek devam ettim. Arkadaşlarım benle dalga geçtiler "hahahaha, siteye bak" gibisinden ama yıl 2015 ve şuan gelip benden site açmamı istiyorlar. Bedava-Sitem'i canlandırmak adına her şeyi yapıyorum. Sizde yapın Wink
Mesaj24.01.2015, 09:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Nasıl mı?

Sene 2011 Bir Online Oyuna Web Sayfası Acmak İstedim İşe Koyuldum Ama Öle Bir Dandik İlerledimki.3 Ay Falan Sonra Site Acmayı Ögrendim. Sonra Kodlara Aşık Oldum Very Happy 2012de kodlamayı tasarımı ögrendim Very Happy kodlama daha kolay geldigi için onun üsüne gittim şimdi 9 Tane Kodlama Dili Biliyorum. Very Happy Tasarımı Kötü Yapıyorum Ama Tasarım Gördügümde İyi Veya Kötü Olldugunu Anlıyorum Very Happy

En son enory tarafından 24.01.2015 09:31:25 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.01.2015, 07:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sene 2009 html öğrendim tabi birazda grafikerlik var.Bende dedimki kendi sitemi açıyim ama o sende nerde .com site açma bedava site aç yazdım bedava-sitem çıktı bu şekilde tanıştım Smile
Mesaj08.02.2015, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba

Benim Çok İlginç Bir Tanışmam Oldu Tesadüfen Buldum İnternette Ücretsiz Site Nasıl Açılır Diye Araştırıyordum Karşıma Bedava-Sitem Çıktı Sene 2009-2010 O Aralardaydı O Zamanlar Daha Küçük Olduğum İçin E-Posta İle Kayıt Olunmayı Felan Bilmiyordum Acaba Tehlikelimi Diye Korkuyordum Bir Gün Girdim Üye Oldum O Zamanlar Böyle Forum Felan Bilmiyordum Git Gide Yeni Arkadaşlarla Tanıştım Site'de , Ve Kendimi Geliştirdim Bedava-Sitem'i Kullanmayı Çok İyi Biliyorum Ama Tasarım Yapma İşlerin'de Çok Bilgim Yok Very Happy Ama Tasarım Uyarlayabilirim Very Happy
Mesaj10.02.2015, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk sitem buydu ilkokulda açmıştım ondan sonra birçok site kurdum ama maymun iştahımdan dolayı pek tutunabildiğimi söyleyemem Smile
Mesaj11.02.2015, 09:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim bs platformu ile 2007nin son aylarında tanışmıştım. (9-10yaslarinda .s) Tabii o zamanlar bilgisizlik vardi facebook ismine benzer bir site açmıştım. O zamanlar çabuk ilgisizlik başladığından bsye girmedim hic. Sonra bir FENERBAHÇE haber sitesi acmistim(silindi) aradan 1 yıl falan geçti malum siteyi actim (06-mamak-genclik-merkezi). Bu sitede html ve css üzerinde biraz bilgi edinmistim. Css ve iceblue tasarımlarını duzenliyordum. Sonra kodlama tasarımlar yapmaya başladım. Grafik yönünden biraz başarısız olsamda özellikleri iyiydi. Bir zamanlar @tastekineglence ve @oktay-blog ile projeler yaptık. Daha doğrusu yapalım dedik 2ay sonra biraktik... Ve ayrica @calibrios ta yani bs platformunun ilk arama motoru (google seysi degildi) sitesi iyi gidişatina rağmen site ortagimla alinan bir karar cercevesinde siteyi kapattik ve daha sonra sosyal medya sitesi kurduk. O da islemeyince "azresce" projesini başlattık ve ilerliyoruz. Ayrıca bende bu sitemi güncel tutarak bs platformunun en iyi Fenerbahçe sitelerinden biri olmasını saglayacagimi düşünüyorum.
Neyse daha fazla uzatmayayim bari Very Happy Yazımı (karışık olsada) okuduğunuz için teşekkür ederim iyi günler dilerim. Saygılarımla @mgmFb

Mesaj19.02.2015, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yandex' e nasıl site kurulur yazmıştım.

Ve bu da ilk sitem: http://grup-nezih.tr.gg/
Mesaj19.02.2015, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evvet radyomaskot nasıl oluştu dinleyin teldeyim, pc ye geçince haber yaparım Smile
Kısaca Google ye bedava site oluşturma yazdım ve kayıt oldum Wink devamı yazdığım da. .
Mesaj20.02.2015, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bekoblog yazmış:
NASIL BAŞLADIM BEN?
Sene 2013, ay Mart, gün Pazartesi (25.03.2013). İlk sitemi açtım ama nasıl açtım? Biz 3. sınıfta Arda arkadaşımla hep düşünürdük bir bilim sitesi açsak diye... Başaramadık... Ama Yiğit arkadaşımın bize geldiği gün "Site açalım mı?" soruma "Olur." demesi ile ilk kez sitemizi oluşturduk. Oyun sitesi açacaktık, oyuninegi, oyunmaymunu gibi isimleri denedikten sonra bir adda karar aldık. O siteyi az çok işlettik. Sonra arkadaşım site işlerini bırakınca yoluma tek devam ettim. Arkadaşlarım benle dalga geçtiler "hahahaha, siteye bak" gibisinden ama yıl 2015 ve şuan gelip benden site açmamı istiyorlar. Bedava-Sitem'i canlandırmak adına her şeyi yapıyorum. Sizde yapın Wink

like
Önceki mesajları göster: