Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.03.2015, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklamlar Gözükmüyor.

Meraba arkadaşlar dün akşam siteme girdiğimde reklamların gözükmediğini farkettim.
Tüm temayı siteden kaldırdım ancak reklamlar yine yok .

<td height="102">
<!-- Publisher ID = 4759 , Size = 728x90 -->
<script type="text/javascript" src="//ads.firstimpwins.com/creative/2-002136767-00001j;size=728x90;tag_id=8129;ref=INSERT_REFERRER_HERE;cb=INSERT_CACHEBUSTER_HERE"></script>
</td>
</tr>

böyle bi virüs kodu var. yardımcı olmanızı istiyorum.
Mesaj06.03.2015, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne güzel işte, şaka şaka. Smile Sorunun cevabını bilmiyorum ama inşallah kısa sürede düzeltirsin. Smile
Mesaj06.03.2015, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba. Kodları kaldırıp siteyi Altan üste çevirmeden önce.
Size tavsiyem. Virüs diyorsanız.
Support-tr( at )webme.com adresine mail iletiniz.
(At) yerine @ olarak düzenlemeyi unutmayın.
Sitenizi bir gecmiş tarihe backup yapılmasını talep ediniz.
Sorununuz Kodları alt üst etmeden kalkmış olur. Wink

Dipnot en son eklediğiniz kodlar içerisinde reklam kaldırma gizleme Kodlari bulunuyor mu analizini yapmanız da fayda var
Kolay gelsin.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj07.03.2015, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlığı açmadan önce mail göndermiştim. Daha öncede bunu yaşadım ve site kapatılmıştı Smile
Mesaj08.03.2015, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sport'ta attığım mailde ''Moderatör'' arkadaşlardan yardım istemem gereken söyleniyo Surprised
Mesaj09.03.2015, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tekrar merhaba.
Sanırım Tarik beye sitenizi bir gecmiş tarihe back up yapmak istediğinizi belirtmediniz.
Çünkü back up işlemini biz moderatorler uygulamamız mümkün değildir.

Şimdi yapmanız gerekenler.
Arrow son eklediğiniz tüm Kodları kaldırın.
Arrow bir sonuca varamadınız mi. Ozaman tek çözüm. Tasarım Kodları Arasında reklam gizleme kodu aramak. Bulunuyorsa kaldırmanız sonucunda gizlenen reklam yerine gelmiş olur.
Arrow tasarım içerisinde aramanız gereken kodlar size özel mesaj aracıyla gönderilmiştir.
Arrow buraya paylaşarak paylaşımı cogaltmak istemiyorum.
Arrow reklamlar kendiliğinden hadi ben gidiyorum diyemez

Dipnot size özel den gönderdiğim Kodları tasarım içerisinde bulunuyor mu bulunmuyor mu kontrol etmeyi unutmayın.

Kolay gelsin
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 09.03.2015 19:55:31 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj09.03.2015, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tekrar belirtmek istiyorum. Hiç birşey fayda etmiyorsa. Sitenizde yaptığınız en son işlemi(işlemleri) geri alınız. Kopyala yapıştır kavramı sitelere zarar verir.

Hayırlı Akşamlar dilerim.
Mesaj11.03.2015, 23:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Düzeltilmiştir. Tarık Bey'in bilgisi bu konuda var. Konuyu kilitliyorum.

En son cryengine3 tarafından 12.03.2015 15:00:06 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: