Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.03.2015, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu: ACİL YARDIM LÜTFEN site'ye menü ekleme ve tıklama

birtatbirtaki.tr.gg sitem var .yan menulere nasıl gircez sonrasını yapamıyorum.yanı tıklama ve sayfa acılımı nasıl yapılıyor
yan menüler: kolye-bileklik-küpeler
bunlarda bırıne tıkladıgımızda sonrakı açılan sayfayı nasıl yapıyoruz lütfen acil yardım.hatta tıklama yı nasıl yapıyoruz.
sitem boylece kaldı ilerleyemıyorum

En son birtatbirtaki tarafından 22.03.2015 10:06:20 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.03.2015, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Html de en basit konulardan birisi. En azından iyice anlayana kadar, bedava-sitem'in hazır temalarını kullanmanızı tavsiye ederim. Hazır temalarda eklediğiniz her sayfa menüye otomatik eklenir.

Sizin sorunuzun mantığı şu; sitenizde her ürün için bir sayfa oluşturun. Oluşturduğunuz her sayfayı önizle diyerek tarayıcıda gözüken bağlantıyı kopyalayın. Yan menü alanınızda her oluşturduğunuz sayfa için kopyalama işlemini yaparak link adı+link başlığı+varsa buton resmi+butona ait alt açıklaması şeklinde girin. Google da veya bu sitede arama yaparak bir çok anlatım yazısı bulabilirsiniz.
Mesaj24.03.2015, 06:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:
Html de en basit konulardan birisi. En azından iyice anlayana kadar, bedava-sitem'in hazır temalarını kullanmanızı tavsiye ederim. Hazır temalarda eklediğiniz her sayfa menüye otomatik eklenir.

Sizin sorunuzun mantığı şu; sitenizde her ürün için bir sayfa oluşturun. Oluşturduğunuz her sayfayı önizle diyerek tarayıcıda gözüken bağlantıyı kopyalayın. Yan menü alanınızda her oluşturduğunuz sayfa için kopyalama işlemini yaparak link adı+link başlığı+varsa buton resmi+butona ait alt açıklaması şeklinde girin. Google da veya bu sitede arama yaparak bir çok anlatım yazısı bulabilirsiniz.
daha hazır temayı hiç birşey bilmiyor sanki side yaba cı dilde yazılmışta anlamamış gibi Smile

http://www.Ramazanbarut.tr.gg/
Mesaj24.03.2015, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

RamazanBarut yazmış:
okanizm yazmış:

daha hazır temayı hiç birşey bilmiyor sanki side yaba cı dilde yazılmışta anlamamış gibi Smile

Bilmeyebilir Ramazan Smile ben 8 sene önce bu siteye ilk üye olduğumda sitemin adının ne olduğunu bulamamıştım. Meğer kullanıcı adımmış, çok görmemek gerek Smile

Kimse anasından webmaster doğmuyor nihayetinde Smile