Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.03.2015, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Butona Klavye kısayolu ekleme

Ne kadar araştırsamda bulamadım ben. Yardımcı olabilicek birisi var mı acaba Smile

Şimdi siteye girdiğinizde üst menüden bi müzik çalıyo. Ben bu müziği durdurmak için bir klavye kısayolu atamak istiyorum. Atıyorum ''Z'' tuşuna basıldığında müziği durdurucak. ?
Mesaj28.03.2015, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Butona Klavye kısayolu ekleme

sunephecocuk yazmış:
Ne kadar araştırsamda bulamadım ben. Yardımcı olabilicek birisi var mı acaba Smile

Şimdi siteye girdiğinizde üst menüden bi müzik çalıyo. Ben bu müziği durdurmak için bir klavye kısayolu atamak istiyorum. Atıyorum ''Z'' tuşuna basıldığında müziği durdurucak. ?

https://github.com/maboa/circleplayer/zipball/master

Verdiğim linteki player sitenize monte edebilirsiniz.
Klavyeden aşağı ve yukarı tuşları ile ses düşürme, enter tuşuna basarak tam ekran yapabilme ve space tuşuna basarak ta oynatma durdurma gibi seçenekler kullanılabiliyor.
Mesaj28.03.2015, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Klavye kısayolları gönderdiğiniz player'de çalışmıyo ayrıca sitemde bi player var. Menüde en sağda. Ben o playere nasıl komut verebilirim?
Mesaj28.03.2015, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj28.03.2015, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Butona Klavye kısayolu ekleme

okanizm yazmış:
sunephecocuk yazmış:

https://github.com/maboa/circleplayer/zipball/master

Verdiğim linteki player sitenize monte edebilirsiniz.
Klavyeden aşağı ve yukarı tuşları ile ses düşürme, enter tuşuna basarak tam ekran yapabilme ve space tuşuna basarak ta oynatma durdurma gibi seçenekler kullanılabiliyor.

Evet çalışmıyor çünkü yanlış playeri göndermişim Smile Kendi playerinize bu özellik nasıl eklenir bilmiyorum. Böyle bir özelliğe zaten sahip olan bir playerla değiştirmeniz senin için daha pratik bir çözüm olurdu.