Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.05.2015, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu: adcash reklamları

Sitemin tasarımını değiştirdikten siteye girdikten sonra sitenin herhangi bir yere tıkladığımda adcash reklamları çıkıyor yardım edebilir misiniz lütfen istemiyorum böyle bir reklam
Mesaj12.05.2015, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynı Sorun bendede var moderatörlere sordum bi kod eklemediysen sorun olmaz diyor adcash ile ilgili kod olmadığından eminim ama net cevap vermiyorlar sanırım reklamlardan kaynaklanıyor
Mesaj12.05.2015, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben bu reklmları birçok BS sitelerinde gördüm.
Ben supporta bügün reklam linki içinde mesaj gönderdim. İnş. cevaplarlar
Mesaj12.05.2015, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

mihdiustakaportaboya yazmış:
Ben bu reklmları birçok BS sitelerinde gördüm.
Ben supporta bügün reklam linki içinde mesaj gönderdim. İnş. cevaplarlar
Ben Attım ama cevap gelmedi meşgullerdi sanırım üstünden 2 ay geçti dahada fazla

En son Browz tarafından 12.05.2015 18:38:31 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj12.05.2015, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Problem sanırım eklemiş olduğunuz tasarımın içerisinde adcash reklamları olduğundan dolayı kaynaklanmaktadır.
İsterseniz kodlara bir göz atmayı deniyebilirsiniz. Bir bilginiz yoksa kodlara dair veya bulamadıysanız sizin için bende inceleyebilirim. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj13.05.2015, 07:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Problem sanırım eklemiş olduğunuz tasarımın içerisinde adcash reklamları olduğundan dolayı kaynaklanmaktadır.
İsterseniz kodlara bir göz atmayı deniyebilirsiniz. Bir bilginiz yoksa kodlara dair veya bulamadıysanız sizin için bende inceleyebilirim. Smile
Abi Bu Tasarımı Full Ben Kodladım İçinede Adcash gibi bişey eklediğimi hatırlamıyorum kodları kontrol ettim ama bulamadım ona benzer bişey :/
Mesaj13.05.2015, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben supporta mesaj gönderdim sağolsun Admin Tarık Abi cevapladı buda reklam paketi içinde kaldırılması için reklam özgürlüğü paketi almalıyız.
Mesaj13.05.2015, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodlardan olsada, ben tasarımımı hepsinini tablolardan yaptım sanmam öyle olmuştur
Mesaj20.05.2015, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Moderatörümünde dediği gibi , tasarım kodlarında '' pop up '' dediğimiz herhangi bir yere tıkladığımızda yeni sekmede açılan reklamlar var ise bu sorun normaldir ve bedava-sitem ile de hiçbir ilgisi yoktur .

Mesaj21.05.2015, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Admin Tarık Abi söyledi bu da reklam paketi içinde ama o kadarda büyük bir sorun değil.
Mesaj22.05.2015, 23:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodla alâkasız yok ice teması boşken denedim yine açılıyor. Ayrıca önemli birşey bu. Telefondan girenlere virüs var diyo ve birçok sayfa açıyor. Bunun en kısa zamanda çözecek kod yapılmalı yada kapatılmalı. +18 reklamlardan bahsetmiiyoruz burada onu bile kabul ederim ama böyle bir saçmalık olmaz . Onlar reklamdan para kazanacak diye ben ziyaretçilerimi kaybedemem.

http://www.Ramazanbarut.tr.gg/

En son RamazanBarut tarafından 22.05.2015 23:24:34 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj25.05.2015, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

RamazanBarut yazmış:
Kodla alâkasız yok ice teması boşken denedim yine açılıyor. Ayrıca önemli birşey bu. Telefondan girenlere virüs var diyo ve birçok sayfa açıyor. Bunun en kısa zamanda çözecek kod yapılmalı yada kapatılmalı. +18 reklamlardan bahsetmiiyoruz burada onu bile kabul ederim ama böyle bir saçmalık olmaz . Onlar reklamdan para kazanacak diye ben ziyaretçilerimi kaybedemem.

Bu konuda sana katılıyorum
Önceki mesajları göster: