Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.05.2015, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Bilidrim Etiketi

Arkadaşlar yeni bir öneri sunmak istiyorum
Çoğunuz biliyordur Akıllı Telefonlarda birçok uygulamanın üzerinde bildirm etiketi var mesela mesaj geldiğinde hemen uyarı ve mesaj sayısı kadar sayı belirginleşiyor.
Benimde söylemek istediğim mesajlar, forum, ziyaretçi defteri ve yorumlar ekstraları gibi bölümlerde herhangi bir yorum veya mesaj atıldığında ana sayfada o bölümün üzerinde bir ünlem işareti veya sayı görünsün bu özellik daha çok mobil için kullanılabilir.
Bu sadece bir öneridir yorumlarınızı bekliyorum.
Mesaj15.05.2015, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Açıkçası herkesin beklediği bir eklenti ,kendi elimizle yapmaya çalışıyoruz ancak sürekli yapmak zor oluyor.Bu öneriyle destek gelirse yapılabilir.Support'ta mesaj göndermeni öneririm.Bu aralar forum çok sessiz önceden daha fazla kişi vardı ,katılımlar beklentini karşılamayabilir.Ancak elimizden geldiğince destekleriz umarım daha fazla katılım olur.
Mesaj15.05.2015, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

opencore yazmış:
Açıkçası herkesin beklediği bir eklenti ,kendi elimizle yapmaya çalışıyoruz ancak sürekli yapmak zor oluyor.Bu öneriyle destek gelirse yapılabilir.Support'ta mesaj göndermeni öneririm.Bu aralar forum çok sessiz önceden daha fazla kişi vardı ,katılımlar beklentini karşılamayabilir.Ancak elimizden geldiğince destekleriz umarım daha fazla katılım olur.

Desteğiniz için teşekkür ederim.
Zaten supporta mesaj gönderdim.
Bu özellik site düzenlenen ana sayfada olabilir hani BS kullanıcıları daha rahat olsunlar diye

En son mihdiustakaportaboya tarafından 15.05.2015 19:31:02 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj29.05.2015, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önerim gerçekleşmiş çok sevindim BS ye ilk girdiğimde gördüm. Saolasın Admin Tarık Abi
Mesaj01.06.2015, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu: bence de

böyle özellik gelse çok güzel olur...
Mesaj01.06.2015, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bence de

Garantigulmek yazmış:
böyle özellik gelse çok güzel olur...

gelmiş zaten.
Mesaj05.07.2015, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

100% Destek Wink

En son salihtiggy tarafından 05.07.2015 11:14:44 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: