Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.06.2015, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Sanırım Yine DDoS Saldırısı Ald

Merhaba arkadaşlar ve sayın yöneticilerim,şu saatten sonra tr.gg sitelerine tekrardan ulaşım sağlanamamakta.Problem daha geçen gün düzelmişti ancak şuanda yeniden baş gösterdi!
Benim anlamadığım şey bunu kim ne amaçla ve neden yapıyor?
Tek anladığım şey tr.gg altyapısının giderek zenginleşen içeriklerini ve giderek güçlenerek ücretli sitelerin karşısındaki en büyük rakip olmasını kıskanan birileri var ve sürekli saldırı düzenleyip tr.gg sitesinin ve yönetim ekibinin itibarını zedelemeye çalışıyorlar.
Her ne kadar ziyaretçi kaybetsek de biz her zaman tr.gg sitesinin ve yöneticilerinin arkasındayız,hem de sonuna kadar!
Onlar bunu yaparak tr.gg sitesinin önüne geçeceklerini düşünüyorsalar yanılıyorlar desteklerimiz her zaman sizlerle sayın tr.gg yönetim ekibi!
Sizlerden tek isteğim bu gibi kişilerin ekmeğine yağ sürmemeniz sayın yönetim ekibim asla pes etmek yok elbet bununda bir çözümü var onlar istedikleri kadar saldırsın dursunlar kırk fırın ekmek yeseler de fark etmez onların hamurunda adamlık olmadıktan sonra!
Neyse daha fazla ağır konuşup sinirimi bozmak istemiyorum,tek söylemek istediğim ASLA pes etmeyin tr.gg ekibi ve UNUTMAYIN burdaki milyonlarca insan sizin arkanızda ve sürekli destekçiniz...
Kıymetli zamanınızı bana ayırıp okuduğunuz için hem arkadaşlarıma hem siz yöneticilerime teşekkür ederim,kolay gelsin... Wink
Mesaj20.06.2015, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben de giremiyorum.
Mesaj20.06.2015, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

plainlogic yazmış:
Ben de giremiyorum.

Yönetim ekibimizin bu işi tekrardan halledeceğinden eminim,sabretmemiz gerek...
Mesaj20.06.2015, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sanırım Yine DDoS Saldırısı Ald

1-in-infinite yazmış:
Merhaba arkadaşlar ve sayın yöneticilerim,şu saatten sonra tr.gg sitelerine tekrardan ulaşım sağlanamamakta.Problem daha geçen gün düzelmişti ancak şuanda yeniden baş gösterdi!
Tek anladığım şey tr.gg altyapısının giderek zenginleşen içeriklerini ve giderek güçlenerek ücretli sitelerin karşısındaki en büyük rakip olmasını kıskanan birileri var ve sürekli saldırı düzenleyip tr.gg sitesinin ve yönetim ekibinin itibarını zedelemeye çalışıyorlar.
Her ne kadar ziyaretçi kaybetsek de biz her zaman tr.gg sitesinin ve yöneticilerinin arkasındayız,hem de sonuna kadar!
Onlar bunu yaparak tr.gg sitesinin önüne geçeceklerini düşünüyorsalar yanılıyorlar desteklerimiz her zaman sizlerle sayın tr.gg yönetim ekibi!
Sizlerden tek isteğim bu gibi kişilerin ekmeğine yağ sürmemeniz sayın yönetim ekibim asla pes etmek yok elbet bununda bir çözümü var onlar istedikleri kadar saldırsın dursunlar kırk fırın ekmek yeseler de fark etmez onların hamurunda adamlık olmadıktan sonra!
Neyse daha fazla ağır konuşup sinirimi bozmak istemiyorum,tek söylemek istediğim ASLA pes etmeyin tr.gg ekibi ve UNUTMAYIN burdaki milyonlarca insan sizin arkanızda ve sürekli destekçiniz...
Kıymetli zamanınızı bana ayırıp okuduğunuz için hem arkadaşlarıma hem siz yöneticilerime teşekkür ederim,kolay gelsin... Wink

Aslında bunun bir çözümü var. Bedava-Sitem yönetimi o ücretli sitelere saldırı düzenlesin.
Mesaj20.06.2015, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tr gg gün geçtikçe büyüyor. Yazı başarılı Smile
Mesaj20.06.2015, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sanırım Yine DDoS Saldırısı Ald

plainlogic yazmış:
1-in-infinite yazmış:

Aslında bunun bir çözümü var. Bedava-Sitem yönetimi o ücretli sitelere saldırı düzenlesin.

Çocukla çocuk olmaya gerek yok bence dostum,tr.gg işini biliyor zaten onlar kıskandıkları için yapıyorlar bizim kimseyle sorunumuz yok Wink
Mesaj20.06.2015, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

radyomaskot yazmış:
Tr gg gün geçtikçe büyüyor. Yazı başarılı Smile

Teşekkür ederim,destekçileriyiz sonuna kadar Wink
Mesaj20.06.2015, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum bedava-sitem.com da forumdasın ama sanırım DDOS saldırısı oldu diyorsun. Very Happy Herhangi bir yenilik veya değişiklik yada kontrol amaçlı olabilir. Yada sunucudan kaynaklı sorun olabilir.
Mesaj20.06.2015, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:
Dostum bedava-sitem.com da forumdasın ama sanırım DDOS saldırısı oldu diyorsun. Very Happy Herhangi bir yenilik veya değişiklik yada kontrol amaçlı olabilir. Yada sunucudan kaynaklı sorun olabilir.

Dostum ben onu geçenlerde yaşadığımız DDoS saldırısına dayanarak yazıyorum merak etme öyle rastgele birşey değil bu DDoS biliyoruz yani Wink Sitelerimize ulaşamıyoruz saldırı aldığımızda da şuankiyle aynı hatayı aldığımızdan dolayı tahmin etmek zor olmasa gerek
Mesaj20.06.2015, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hacklenmeyen .tr.gg siteleri açılmaz oldu -_-
Mesaj20.06.2015, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

O zaman bunlar bir teşkilat. Tek kişi yapsa dai maksimum birkaç dakida sürer. AYnı anda yapıyor olmalılar.
Mesaj20.06.2015, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:
O zaman bunlar bir teşkilat. Tek kişi yapsa dai maksimum birkaç dakida sürer. AYnı anda yapıyor olmalılar.
Hangi beyinsiz(ler)n .trgg sitesiyle ne derdi olacak ben bunu anlamış değilim.
Mesaj20.06.2015, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kalabalık olabilirler aynen...

En son 1-in-infinite tarafından 20.06.2015 16:23:20 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj20.06.2015, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayın Kullanıcı,

Aynı başlıkları açmaktan usanmadınız mı?
Çözüm sunuyorsanız siz yapın biz de teşekkür edelim. Wink

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=235525

En son bestoftheking tarafından 21.06.2015 03:52:11 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: