Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.07.2015, 22:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Wikiped.tr.gg Okursanız sevinirim :)

Sitemi tekil 1200 kişi ziyaret etmiş bunda sunepheblog.tr.gg çok yardımı oldu sitemi güncelleyebilirim elimde çok fazla makale birikti bazı arkadaşlar makalelerimi okullarında okumak için izin istiyor izin istmenize gerek yok sadece herhangi bir internet sitesinde kendi adınıza paylaşmayınız okulunuzda makalelerim okumanız gururumu okşadı ben kendi okulumda gazetem var bazı makalelerimi paylaşıyorum övgüde alıyorum buradan daha büyük bir kitleye ulaştığım için burada yazmayı düşünüyorum bs ailesini özledim bir zamanlar hindi-blog adında bir sitem vardı orada da 12000 tekil ziyaretçi sayısına ulaşmıştım bsnin o halini hatrlayınca bu hali süper olmuş geri dönmek güzel olacak tanıyanlara ve tanımayanlara selamün aleyküm.

he bide sitemi güncelleseydim büyük ihtimalle örnek sitelere girebilirdim sanırım ama abilerimizin orada olması daha iyi olmuş.

sağlıcakla kalın.
Mesaj23.07.2015, 22:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sıralar gizli gizli devlette olaylar çoğalmaya başladı onlarla ilgili makale yazmayı planlıyorum takipte kalın Smile

yeni bir tasarım çizicem kodlayacak birisini arıyorum kodlayabileek birisi bana ulaşırsa sevinirim Smile
Mesaj30.07.2015, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geri dönmene çok sevindim.
Mesaj01.08.2015, 10:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılarının devamını dilerim.
Mesaj02.08.2015, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ikinizede teşekkür ederim Smile
Önceki mesajları göster: