Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.09.2015, 07:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem.com Eylül Ayı Sitesi: www.opencore.tr.gg

Neden Opencore?
> Bu platformda 26.06.2014 tarihinden beri aktif bir üye.
> Sitesini kurduğundan beri forumda veya sitesinde kural ihlalleri yapıp herhangi bir ceza almamıştır.
> Sitesini sürekli güncel tutarak örnek tavır sergilemiştir.
> Forumda hiçbir kullanıcı ile tartışmaya girip, kötü söz söylememiştir.
> Herhangi bir şekilde yardıma ihtiyaç duyan kullanıcılara gönüllü olarak yardımda bulunmuştur.
> 2014 Bedava-Sitem.com Örnek Siteler Yarışması'nda 4. olarak dereceye girmiştir.
> Kendisinin bu örnek davranışları bizim gözümüzden kaçmamış olup, diğer kullanıcıların bu davranışları örnek alması gereken davranışlar olduğunu hatırlatırız.

Kendisine Bedava-Sitem.com Türkiye ekibi olarak öncelikle tebriklerimizi sunup, başarılarının daim olmasını diliyoruz..

Dipnot:
> Tebrik mesajlarınızı iletirken lütfen saygı, sevgi ve kardeşlik çerçevesinde iletiniz. Herhangi bir kötüleme, aşağılama veya argo kullanımında kullanıcıya hakkında gerekli işlem yapılacaktır.

En son agasu06 tarafından 01.05.2020 14:19:13 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj01.09.2015, 08:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hak eden kazanmış başarılar dilerim.
Mesaj01.09.2015, 08:09 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

Tebrik ederim
Mesaj01.09.2015, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

tebrik eder başarıların devamını dilerim Smile
Mesaj02.09.2015, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepinize çok teşekkür ederim.
Mesaj04.09.2015, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tebrik ederim. Gayet başarılı bir site. Wink
Mesaj08.09.2015, 10:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

opencore yazmış:
Hepinize çok teşekkür ederim.

Taylan abi "Elveda bedava sitem." derken? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj08.09.2015, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten gayet güzel bir siteydi, neden kapandığını anlamış değilim ki bence yayına devam etmeli. Başarılar dilerim.
Mesaj13.09.2015, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tebrikler. Smile

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj21.09.2015, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncellik istiyoruz. Very Happy
Mesaj21.09.2015, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

cloudgallery yazmış:

Adı üstünde AYIN SİTESİ bir ay içerisinde kaç tane site seçmemizi bekliyorsun?? Post kasmak için mantıksız mantıksız şeyler yazmayın!
Mesaj21.09.2015, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

agasu06 yazmış:
cloudgallery yazmış:

Adı üstünde AYIN SİTESİ bir ay içerisinde kaç tane site seçmemizi bekliyorsun?? Post kasmak için mantıksız mantıksız şeyler yazmayın!

Asıl benim yazdığıma mantıksız demek mantıksızlık. Çünkü, ben güncelliği Opencore için dedim, Bedava-Sitem için değil. Wink
Mesaj21.09.2015, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

agasu06 yazmış:
cloudgallery yazmış:

Asıl benim yazdığıma mantıksız demek mantıksızlık. Çünkü, ben güncelliği Opencore için dedim, Bedava-Sitem için değil. Wink
Mesaj21.09.2015, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir de mesajlar niye çift yollanıyor. Üç tane yollandığı zaman bile var.
Mesaj21.09.2015, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

wspn yazmış:
agasu06 yazmış:
cloudgallery yazmış:

Git o zaman Opencore sitesinin değerlendirme başlığına yaz bunu yeri burası değil tammamm Wink