Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.10.2015, 07:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Kopyala-yapıştır kaldırıldı m&

Dikkatimi çekti de bedava sitem'de direk olarak kopyala-yapıştır özelliği kaldırılmış galiba. Ne düşünülerek kaldırılmış bilmiyorum ama site sahiplerini üretime teşvik etme anlamında yararlı buldum. Çünkü kopyala-yapıştır bir anlamda kolaycılık içerir. Oysa bedava sitem aynı zamanda kendini geliştirmen için bence bir fırsattır.
Özellikle gelecek için planları olan gençlerin kopyala-yapıştırdan uzak durması ve mümkün oldugunca kendi eserlerini meydana getirmesi yönünde dogru alınmış bir karar olarak görüyorum.
Mesaj13.10.2015, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site Değerlendirme Alanında soru sorman doğrumu sence Smile
Mesaj13.10.2015, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Kopyala-yapıştır kaldırıldı m&

Başlık soru haklısın, ancak içerikte farkındaysanız bir site değerlendirmesi yapılmış. Ayrıca foruma ilk defa bir başlık attım, bu konuda henüz tecrübem yok, umarım normal karşılarsınız...
Mesaj13.10.2015, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Kopyala-yapıştır kaldırıldı

bilgisezgi yazmış:
Başlık soru haklısın, ancak içerikte farkındaysanız bir site değerlendirmesi yapılmış. Ayrıca foruma ilk defa bir başlık attım, bu konuda henüz tecrübem yok, umarım normal karşılarsınız...

Yanlış birşey demedim umarım ama, site değerlendirmesi (Kendi siteni tanıtarak başkalarının siteni değerlendirme başlığı'dır sen yanlış anlamışsın sanırım )
2014'te açıldığı için forum hakkında bilgin vardır sandım kusura bakma....

(:
Önceki mesajları göster: