Forum'da ara:
Ara

Grafiker Rankları Tekrar Gelsin mi ?
Evet
  89%
[ 26 ]
Hayır
  10%
[ 3 ]
Toplam Oylar : 29

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2014, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sonuc ne arkadaşlar bi cevap geldi mi yapılacak veya yapılmayacak diye Smile
Mesaj25.07.2014, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle bu açıklama tamamıyla kişisel görüşümdür.

Arkadaşlar elbette öneriniz çok güzel bir şey ve olmasını en az sizin kadar bende isteriz..
Fakat bunu Webme'nin yapması gerekiyor ve pek olumlu bakacaklarını sanmıyorum..
Düşünsenize birisini grafiker seçiyoruz, 2 gün sonra ben bu işi yapamayacağım diyor ve ayrılıyor.. Biz bu durumu Webme yetkililerine nasıl açıklayacağız? Haftada bir yeni rütbe vermekle mi uğraşacaklar?

Kolay bir iş değil yaptıklarınız fakat gerçekten bizim açımızdan da düşünmenizi istiyorum. Elbette olsun isterim.. Hatta mail atınız. Fakat verdiğim örneği dikkate alın.. Bu işten sıkılıp bırakan çok kişi oldu.

Hayırlı geceler dilerim..
Mesaj26.07.2014, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Webme'den Çok Önceden Cevap Geldi Arkadaşlar ;

Sayın Kullanıcı Öneriniz Dikkate Alınmıştır Dedi Ancak Neredeyse 1 Ay Oluyor...

Mesaj26.07.2014, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi fikir fakat dahala bir cevap gelmemesi size şaşırtıcı.
Mesaj26.07.2014, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

brisin yazmış:
iyi fikir fakat dahala bir cevap gelmemesi size şaşırtıcı.

Bende aynı şekilde düşünüyorum...

Mesaj26.07.2014, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mert , senin fikrine de hak vermek lazım aslında . Doğru söylüyorsun , artık durum oyuncak haline gelir , rankını ver , 2 gün sonra bir daha al , ver ... Peki tamam da o zaman bu dediğin şey moderatörler için de geçerli , o zaman onlarada rank verilmeseydi (Yanlış anlama fikrimi belirtiyorum) Hadi diyelim tamam , modertörlük bu doğru önemli iş , bir giren kolay kolay ayrılmaz... [color=darkred]En azından çalışan grafikerlere bir '' Yardımsever '' rütbesi olabilirdi ...[/color]

Mesaj27.07.2014, 03:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yardımseverliğin rütbesiz olanı daha makbuldür bence Smile Ben ne yardımsever olupta bırakmak isteyenler biliyorum. Adam özel mesajdan gelen mesajlardan bıkmış.
Yardımsever rütbesi olmadanda yardım edilebilir Razz Saygilarimla ..[Kişisel Görüşüm tabi]
Mesaj27.07.2014, 05:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Yardımseverliğin rütbesiz olanı daha makbuldür bence Smile Ben ne yardımsever olupta bırakmak isteyenler biliyorum. Adam özel mesajdan gelen mesajlardan bıkmış.
Yardımsever rütbesi olmadanda yardım edilebilir Razz Saygilarimla ..[Kişisel Görüşüm tabi]

Görüşünüze Saygı Duymak Lazım...

Mesaj25.04.2015, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

blue-turk yazmış:
Şu da olabilir aslında.Forumda en alt kısımda 'Kimler Çevrimiçi' adlı kısımda [Moderatör] [Yönetici] renkli gösteriliyor.Bunların renkli olarak [Grafiker] adında olabilir.Eskiden varmış galiba.

Katılıyorum +
Mesaj24.10.2015, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Webeveyn | Grafiker Rankları Geri Gelmeli

webeveyn yazmış:
Eskiden Ne Güzel Grafiker Rankları Vardı Şimdi Gitti.. Hiç Bir Şey Yok... Yani İnsanlar Grafiker Olduğumuzu Nereden Anlayacak ? Smile Profil Fotosu Yetmez Bence...
Mesaj25.10.2015, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

agasu06 yazmış:
blue-turk yazmış:
Şu da olabilir aslında.Forumda en alt kısımda 'Kimler Çevrimiçi' adlı kısımda [Moderatör] [Yönetici] renkli gösteriliyor.Bunların renkli olarak [Grafiker] adında olabilir.Eskiden varmış galiba.

Katılıyorum +

Güzel düşünce.
Agasu06 Tarık beye (abiye) acaba sen mi iletirsin durumu. Cool

Hayırlı akşamlar dilerim.
Önceki mesajları göster: