Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.12.2015, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu ayin konusu 01-12-15 Bedava-sitem ile nasil tanistiniz?

Merhaba Degerli bedava sitem ailesi.
Bildiginiz gibi her ay bir konu belirliyoruz ve bu konuyu sohbet amaciyla sizlere sunuyoruz.
Sizden tek istegimiz, flood, gereksiz yere yorum, ve konu ile alakasiz cevaplar dan uzak durmaniz..

Tabiki en buyuk arzumuz konuya ilgi göstermeniz dir.

Konuya dönelim.
Bu ay´in konusu : Bedava-Sitem ile nasil tanistiniz?

Herkese hayirli ve bereketli bir ay diliyorum.
Hersey gönlünüze göre olsun.
ALLAH Yar ve yardimciniz olsun.

Saygilarimla ua1905ua@

En son ua1905ua tarafından 01.05.2020 14:17:48 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.12.2015, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dipnot: sahsen bedava-sitem ile nasil tanistim buna bir aciklama getirmek istiyorum.
Birgün enistemin dalgasiyla galataaray sitesi kurmak istedim.
Google´e bedava-site yap yazisini 2007 de yazdim.
Arama sonuclarinda bedava-sitem´i ilk sirada gördüm ve tikladim..
O gün bugun burada bulunmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum

Son olarak eklemek istedigim. Unutmayin ki sizler icin burada bulunuyoruz.

Kolay gelsin . Cool
Mesaj02.12.2015, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende aranıza katıldım Smile [/i][/b]
Mesaj02.12.2015, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hosgeldiniz, kalici olmaniz dilegiyle. Cool
Mesaj02.12.2015, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende internet sitelerinde gezerken benimde bir sitem olması umuduyla bedava site açma gibi bir google araması ile Bedava-Sitemi diğer sonuçlardan deneyerek daha iyi olduğunu gördüm ilk önce bedavasitemin yeni başlangıcım olduğu için hazır tema lardan ne bulduysam eklediğim bir site açmıştım o gün bu gündür neyseki tanışmışım bs ile diyorum
Mesaj02.12.2015, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

2008'de arkadaşım bedava bir site kurmuştu. Nasıl kurduğunu anlatmadı. Ne yapıp edip öğrendim arkadaşımdan. Bende kıskanç birisi olarak ona inat bir site kurdum.Sonra ilk sitem olan ozgurluk52.tr.gg'yi kurdum. (11 yaşında) Very Happy

Dipnot: Bana bunları öğrenmem içinyardım eden, bu yolda ilerlememi sağlayan ve birazda olsa bu işlerle uğraşmamda katkısı olan arkadaşıma çok teşekkür ederim.İyi ki o gün kıskançlığım tutmuş ve webmaster olma yolunda ilerlemişim. Smile Smile
Mesaj02.12.2015, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

blue-turk ve hakandrycleaning

İyi ki aramızda bulunuyorsunuz.
Bedava sitem'in sizler gibi azimli ve istekli kullanıcılara ihtiyacı var
Foruma renk getirdiğinizi kendi acımdan belirtmek isterim.
Umarım beraber güzel günler geçiririz.

Sizlerindir bedava sitem kullanıcılarını forum da daha çok görmek isteriz.
Sevgi ile kalın. Cool
Mesaj03.12.2015, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamlar,
Ben 2010-2011 yılların'da geldim.. O zaman bir online oyuna merak salmıştım kendimi tabi'ki o oyunun'da web sitesi bulunuyordu.. Site'de kayan yazılar vardı dahasında forumda eklenmişti dedim ben neden böyle şeyler yapmayayım. Başladım site nasıl açılır nasıl kurulur belki günlerce araştırdım bulamadım en son büyüğüme sordum demez mi bana 3 dakika için'de site kuruluyor filan benim kuzen açmıştı filan hemen dedim url adresini söyle bir daha öyle bir başladım kendimi buralarda buldum hemen geçti zaman sanki.. Rolling Eyes Razz

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj04.12.2015, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende 2009 yılları başında tanıştım bedava-sitem ile.
Okul da bir arkadaşımın "İnternetten ücretsiz web sitesi açabiliyorum" demesi ile tanıştım. Eve gider gitmez hemen verdiği bedava-sitem.com adresine girdim ve ilk .tr.gg sitemi açmıştım. İlk domainimi hatırlamıyorum ne yazık ki Smile 2009'dan 2011'e kadar bu domain ile devam ettim. Daha sonra da salihtoy.tr.gg açtım ve şuan buradayım. Smile
Mesaj04.12.2015, 22:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk tanışma tarihim 2008'di yanlış hatırlamıyorsam Very Happy
Bir zamanlar herkes gibi bende facebook üzerinden desing sayfaları açıp eğleniyordum Very Happy
Google'da öyle gezinirken bir forumda gördüm diye hatırlıyorum girdim daha siteyi bile kuramamıştım o zamanları yahu. Very Happy
İlk sitem cmpunkn.tr.gg idi ama kinqdesing ismiyle kullanmıştım siteyi öyle tanınmıştım buralarda zaten Very Happy 2010 yılında kapanmıştı site başka siteler falan derken 2011 yılında bu siteyi kurdum ve hala b-s ailesindeyim.

I LOVE BEDAVA SİTEM
#ESKİBSORTAMINIİSTİYORUZ
Mesaj05.12.2015, 02:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem ile 2008 yılında, bir siteye sahip olma isteği ile araştırmalar sonucu tanıştım. Zaman zaman ilgilenemesem de bendeki bu heves ve istek hala bitmedi. Yıl 2016 oldu olacak, ben yine yeniden geri döndüm.
Mesaj05.12.2015, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem ile 2013 yılının bir yaz ayında tanıştım. Tanışma hikayem bir arkadaşımın açtığı futbol içerikle facebook sayfasına karşılık olarak açmamdı. İlk sitem bir futbol sitesiydi (futbolhaberleriniz06) ondan sonra kişisel bir blog açtım (agasu06) ve hala bu sitelerimle devam ediyorum. Kendimi tamamen bu platformda geliştirdim ve şuan moderatör olarak bana bir çok şeyi öğreten bu platforma hizmet etmekten gurur duyuyorum.
Mesaj05.12.2015, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

2013'ün şubat ayında bedava-sitemle tanıştım.İlk sitemi hatırlamıyorum.Burayı kullanmamı sağlayan şey googleye bedava site yap aramasıyla başladı ve burayı buldum ekiden abimden gizli yapıyordum siteleri hala öyle.Aranıza katıldığım için çok mutluyum Smile
Mesaj06.12.2015, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

2008de tanıştım Smile
Mesaj09.12.2015, 06:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk olarak 2007-08 senesinde bir Facebook tipi site denemesiyle Bedava-Sitem platformuyla tanıştım. Bir süre bıraktım 2011 yılı sonunda yeni bir siteyle tekrar dönüş yaptım. 2012'de "06-mamak-genclik-merkezi" adlı sitemle devam edip daha sonra bu siteme geçtim. Bu açıklama aynı zamanda sitemin adının nereden geldiğini merak edenler için güzel bir açıklama oldu umarıma Smile Surprised Very Happy

Önceki mesajları göster: