Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.12.2015, 21:58 (UTC)    
Mesaj konusu: videoya tıklayınca link açılsın

arkadaşlar merhaba benim bir konuda sorunum var ... elimizde bir video var ve bunu siteye ekledik bu videoya tıkladığımızda hem video oynatılsın hemde bizi başka bir sayfaya yönlendirsin istiyorum varmı elinde böyle bir kod olan veya yardımcı olacak...

not : videoya tıklayınca oynamasada olur 2. tıklamada oynasada olur yeterki videoya tıklayınca başka sayfaya yönlendirsin....
Mesaj12.12.2015, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu: konu hakkında

biraz farklı ama bir önerim olacak.
videoya tıklamak yerine videonun ekran görüntüsü resim olarak sitene ekle tıklayınca ilgili siteye gitsin.
Videonun ekran görüntüsü içinde;
video başlangıç anında klavyeden F12 sağında bulunan tuş var "prtSc" ona bas. ekranın o anki görüntüsünü kopyalamaya yarar. ve bilgisayarından paint açıp boş sayfaya ctrl + V ile yapıştır. sonra birazcık paint bile bilmen yeterli videonun olduğu bölümü kes ve resmi kaydet.
SONRA NORMAL RESİM YÜKLERMİŞ GİBİ SİTENE EKLE

UMARIN İŞİNİ GÖRÜR.
BU ARADA SİTEMİZDE İŞİNİZE YARAYACAK BİR ÇOK İÇERİK VAR KULLANMANI TAVSİYE EDERİM .AYRICA GOOGLE ARAMA MOTORUNDA 1. SIRADA OLMAKLA İLGİLİ MAKALEMİZİ OKURSANIZ EĞER SİTENİZDE DOĞRU BİLDİĞİNİZ AMA YAPMAMANIZ GEREKEN YANLIŞLARI DA BULACAKSINIZ

BAŞKA SORULARINIZ OLURSA ÖZELDEN İLETİŞİME GEÇİŞİNİZ HER ZAMAN FORUMLARI KONTROL EDEMİYORUM ÇÜNKÜ..
BAŞARILAR DİLERİM