Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.01.2016, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Acil cevap

Arkadaşlar bir kod ile sitemin en altinda yazan beyaz arka planlı reklami kaldırdım yani aslında kalkmadi sanirim onu tasarımın dısına atıyo ama sonuc itibari ile gizlendi bir arkadasın paylaısımda bu sitenizi kapatmaya yol acabilir demiş sizce sorun yaşarmıyım yoksa böyle kalsinmi?
bunu sayac kısmına ekledigimde ortadan kayboldu reklam ve sayac Smile

kodu paylasiyorum sizinle 2 kodu birleştirdim ve oynarken sonuc sitemin en altına bakarsanız anlarsiniz..
Kod:
 <table border="2" style="border-style:solid" cellpadding="2px"  cellspacing="2px" bordercolor="000000" width="50"><center><font face="Palatino Linotype" size="3" color="#000000"><script type="text/javascript">copyright=new Date(); update=copyright.getFullYear();document.write("[ Copyright © 2015-"+ update + " Fahri ] Tüm hakları saklıdır.");left: "190px" <
#webme_footer_textlink_dont_hide {
color: #b8b8b8;
position: absolute;
left: 0px;
in: 0px;
padding: 9px 27px 8px 130px;
background: url(http://img.webme.com/pic/g/grafikdizayn/reklam_textlink.png);

En son figeninfahrisi tarafından 01.01.2016 14:13:18 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj01.01.2016, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle merhaba, birinci liste öğesinde her şey birbirine girmişe benziyor. Kodunuzu düzenlemelisiniz. Mesela liste içerisinde script açmışsınız, fakat script yazımı kapatılmadan stil tanımlamalarına geçilmiş. Şu şekilde ki: <script type="text/javascript">copyright=new Date(); update=copyright.getFullYear();document.write("[ Copyright © 2015-"+ update + " Fahri ] Tüm hakları saklıdır.");left: "190px" gibi... Bir diğer nokta; site biçimlendirmelerinizde #webme_footer_textlink_dont_hide ID'sine ait birden fazla stil tanımlaması yapılmış. Bunları da teke düşürmelisiniz.
Kısacası, bu kodlama oldukça fazla karışmış, sil baştan yeniden yazmanızda fayda var.