Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.02.2016, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem Neden Silindi? (02/02/2016)

Bedava-Sitem.com Facebook sayfasından yapılan duyuru metni:

Alıntı:
Son zamanlarda bazı kullanıcılarımızın sayfaları tedbir nedeniyle sistem tarafından kapatılmaktadır.
Bunun geçici bir güvenlik önlemi olduğunu söyleyebiliriz. Bu duruma maruz kalanların destek mail adresine mail atmaları gerekmektedir. Israrla suçum neydi diye sormanıza gerek yok. Açıklama yapılmasına rağmen ısrar ile soruluyor. Devamı olması durumunda boşuna meşguliyet vermekten tamamen kapatılır.
Bilginize.

Sitem neden silindi diye sağa sola hakaret içerikli mesajlar yazmak yerine düzgün bir üslupla sitem neden silindi diye support adresine doğru düzgün bir mesaj atarsanız doğru düzgün mantıklı bir açıklama alabilirsiniz.

Dipnot: Bedava-Sitem.com'un Facebook sayfasını takip etmenizi öneririm bazı duyurular oradan yapılabiliyor.
Mesaj08.02.2016, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geçenlerde facebook da bedavasitem resmi sayfasında bu duyuruyu okumuştum
Her sitenin kapatıldığını düşünmüyorum bir çok abidik gubidik açılan site var. kanımca bu gibi siteleri sildikleri ümit ediyorum. Laughing Eğer yanlışlıkla silindiğini düşünüyorsanız sitenizin ve içerik bakımından da zengin ise tabiki mail ile admine bildirmesi en doğru olandır. Ama üslubunuzu bozmadan saygılı bir mail atarsanız benim gibi siteniz en kısa sürede açılıyor. Gerçi benim sitem bu günlerde kapananlardan değil. Aralık 2015 sonunda böyle bir sorun yaşamıştım. Benim sitemin kapanma sebebini merak edenlere heme söyleyeyim. e-posta ile abonem olun diye herkese özel mesaj atmıştım. Şikayet etmişler. Ayrıca sağ dikey reklam baneri görünmediği için sitem yayından kaldırılmıştı. Bende Support-tr( at )webme.com mail attım. Sitemin tekrardan açılması için nasıl yardımcı olabileceklerini sordum. Sonra sitem açıldı. Ve sağ reklam banerinin yerinde olduğunu fark ettim Zaten reklam baneriyle falan bir ilgim de yoktu. Ekran görüntüsünü alıp reklam yerinde olduğunu belirten bir mail daha attım. Reklamın görünmeme nedeni galiba girilen tarayıcıdan olduğu anlaşıldı. Sonuç olarak sitem açık ve her geçen gün yeni içerikler eklenerek büyümeye devam ediyor.
Mesaj08.02.2016, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitemin tekrar yayına alınmasında tarık beyin gösterdiği özen kadar,
forumlarda uyarı almamak,
hakaret gibi çirkin davranışlarda bulunmamak ve
sitemin 2007 de açılmış olması yani eski bir üyesi olduğum için açılmasında önemli rol oynamıştır Wink