Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.07.2008, 06:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteni-Tanıt Bolumu Hakkında..

Selamün Aleykum..

Arkadaslar Bırsey Soylıycem Inş Bunuda Selın Hanım Ve Hocamız Dıkkate Alırlar..

Siteni-Tanıt Bolumunde Yorum , Puan , Slogan Vs. Baslıklar Açıyoruz Emegımızle .. Kafamızla .. Düsünceleremızle ... Ugrasarak .. Ederek ..

Ya Adam Gelıyor Aynı Konuyu Açıyor Aynı Msjı Yazıyor..

Bızde Emek Diye Bırsey Kalmıyor Emege Saygı Dıyorsunuz Ya Oda Kalmıyor..

Buna Artık bır Çare BuLunmaLı Herkes Kendı Kafasındakı Baslıkları Açsın Ozetılık Yapanlarında KİLİTLENSIN.

Bundan Cogu Arkadasda Sikayedci..

Öneme Almanızı Beklemekdeyım..

Selametle.
Mesaj05.07.2008, 06:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sonuna Kadar Haklısın.Artık Bunlara Son Verilmeli.

Yoksa Forumda Hiç Bir Özgünlük Kalmayacak.
Mesaj05.07.2008, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

sizce bunun önlemi nasil alinabilir?
Mesaj05.07.2008, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr bozulma ama bu puanlama olayını ben önceki sitem djteams ile çıkarmıştım fakat birçok saygı duyduğum arkadaşım bu emeğimi çaldı Exclamation

Fakat ben saygı duyguğumdan sesimi çıkarmadım Exclamation

2.)Bedavaya tasarım yapılır ama şart..... diye başlık açmıştım Exclamation

daha sonra herkes aynısını açmaya başladı söyle şimdi asıl haksızlık kime yapılıyor Exclamation Rolling Eyes
Mesaj05.07.2008, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çoğu arkadaşlar benzer konular açıyor..

Benim düşüncem sizden farklı..

Diğer kullanıcılar da siteleri gelişsin,konularında ki mesaj sayıları artsın istiyor..

Bazı kullanıcılar içinse çok yararlı..Sitelerini yazıyorlar eksiklerini öğreniyorlar ve sitelerini yeniden düzenleyerek daha iyisini yapıyorlar..

Yararlı oluyor bir bakıma.. Wink
Mesaj05.07.2008, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Diğer kullanıcılar da siteleri gelişsin,konularında ki mesaj sayıları artsın istiyor..

Bız Bedava-Sitem Uyelerıne Yardım Amaçlı Seyler Yapmaya Çalısıyoruz Senın Dedıgın Seye Bak .. Arkadasım Aynı Konular Sendede Var Pekı Senın Temellın Ne Soylermısın Bana Msj Fazlalastırmak Dedın Ya Onun ıcın SoyLuyorum
Mesaj05.07.2008, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
sizce bunun önlemi nasil alinabilir?

Bır Kaç Kısı Gorevlendırılebılır Aynı Konular Kılıtlenebılır..

Ama Onemlı Degıl bu Sadece Bır Onerı Idı..
Mesaj05.07.2008, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Alıntı:

Bız Bedava-Sitem Uyelerıne Yardım Amaçlı Seyler Yapmaya Çalısıyoruz Senın Dedıgın Seye Bak .. Arkadasım Aynı Konular Sendede Var Pekı Senın Temellın Ne Soylermısın Bana Msj Fazlalastırmak Dedın Ya Onun ıcın SoyLuyorum

Yani herkesin konusu ünlensin sitesi tanınsın hitleri artsın..

Ayrıca ben desteklediğimiz siteler başlığını açtım..Site yorumlamıyorum..Diğer yazdıklarımıda okuyun..
Mesaj05.07.2008, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkese Tesekkür Edıyorum .. Onemlı Degıl Bız Boyle Devam Ederız..
Mesaj05.07.2008, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteni tanıt bölümünde site tanıtımı haricinde ne ararsanız var.Benim tavsiyem herkes sitesi ile ilgi mesajlar yazsa,ona göre başlıklar açsa,daha iyi olmazmı.bu şekilde en azından birbirimize yardımcı olmuş oluruz...
Mesaj06.07.2008, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende katılıyorum buna örneğin bi arkadaş sitenizi yorumlayalım diye bir başlık açtı şu anda forumda 5-6 tane sitenizi yorumlayalım, sitenize not verelim gibi başlıklar var Very Happy