Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.03.2016, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Hit arttırma yolları

Sitemin hiti şuan 80-210 (Laughing ) arası değişmekte hit artırmak için ne yapmalıyım

*tasarım yapılacak bu madde tamam
*19 özgün içerikli sayfa bulunmaktadır DMCA ile korunmaktadır
*link takas topliste için çalışıyorum 3-4 sitede linklerimiz geçmektedir

bunun haricinde hit ve googlede üst sıra için ne yapmalıyım Question
Mesaj13.03.2016, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Düşüncem;

Bu günlerde hit oranınızın 80/210 arası olması önemli değildir.
Günlük tıklanma oranının güncel gelişmelerden dolayı değişip artabilir. Bu da sizi arama motorunda ön plana çıkmanı sağlar.

Uzun dönemde hitin devam etmesi için içeriğinin özgün olması olmazsa olmaz şeydir. Bu özgün içerik sayesinde bir gün değil her zaman siten hit çekecektir. Sitenin gerçek gücü ise bana göre özgün içerik kadar olmazsa olmaz şeylerden birisi de ziyaretçinin sitede geçirdiği süredir. Ondan sonra da gelen şey birden fazla sayfada dolaşması sitenin özgünlüğünü ve değerini arama motorlarına yansıtan en güzel şeydir.
örneğin benim siteme her tekil ziyaretçinin 2 katı kadarda çoğul tıklanma görüyorum. Bu da güzel bir şey tabi. Özgün içerik hakkında daha fazla bilgi almak ve arama motorlarında 1. sayfa ve 1. sırada olmak isteyenler sitemizde google da 1. sayfada olmak isimli makalemizi okumalarını şiddetle öneriyorum. Ve oluşturacakları içerikleri ona göre tekrar gözden geçirmelerini rica ederim. Tabi bu benim nacizane tavsiyemdir. başka eklemek isteyenleri yorum yapmaya davet ediyorum.

kurallar gereği link veremiyorum.
Mesaj13.03.2016, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu: özgün içeriğin gücü hk

özgün içeriği en güzel ifade eden tablo bu olsa gerek. Boşuna kafamızı kelimelere boğup yormayalım. bu tabloya bakınca arkadaşlar siz ne görüyorsunuz .
1 cümle ile yazmanızı rica ediyorum

Mesaj13.03.2016, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlık "Genel Problemler" kısmına taşınmıştır iyi forumlar...
Önceki mesajları göster: