Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.05.2016, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu: yardım

www-ismail.tr.gg
Arkadaşlar bu benim sitem site nasıl söylermisiniz bide siteyi daha iyi yapmam için ne yapmalıyım görüşlerinizi bekliyorum
Mesaj01.06.2016, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlık "Genel Problemler" bölümüne taşınmıştır iyi forumlar.
Mesaj02.06.2016, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu site neyle ilgili bir site olucak ?
Mesaj13.07.2016, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: yardım

www-ismail yazmış:
www-ismail.tr.gg
Arkadaşlar bu benim sitem site nasıl söylermisiniz bide siteyi daha iyi yapmam için ne yapmalıyım görüşlerinizi bekliyorum

Galiba tarih ile ilgili bir site planlıyorsunuz. Sitenize girdiğimde bedava-site Temel Şablon'daki profesyonel şablon olarak gözüküyor. Belki bunları biliyorsunuzdur ama yinede anlatayım ne olur ne olmaz

Dikkat edersen, başka tr gg sitelerine gezdiğinde herkes farklı farklı tasarımlara odaklanıyor. Ve bunu temel tasarım > CSS design kısmından css ve html kodlarıyla yapıyorlar.

Eğer sitenizin daha iyi olmasını istoyorsanız CSS kodlarından site yapmanızı tavsiye ederim. Bunun için sana uzun bir yol gözükecek vede biraz uğraştıracak. Çünkü HTML ve CSS kodlarını anlayabilmeniz şart. Bununla ilgili araştırarak öğrenebilirsiniz çok zor birşey değil. Youtube'da bunun nasıl yapıldığına dair videolara bakabilirsin.

Size iyi şanslar...

En son serkan-insitesi tarafından 13.07.2016 09:36:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: