Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.05.2016, 05:59 (UTC)    
Mesaj konusu: tema bulamıyorum

Tr.GG için artık düzgün bir tema bulamıyorum. Yapısı da değişmiş, temada uyarlayamıyorum.

weblue.tr.gg tarzı bir tema önerebilirmisiniz acaba?
Mesaj31.05.2016, 07:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım öncelikle merhaba!

Weblue adlı sitenin kullandığı tasarım Wordpress tasarımıdır. Wordpress tasarımı bedava-sitem'e entegre ederek kullanıyor. Sende Wordpress tasarımı entegre etmek istersen youtube aracılığı ile araştırıp yapabilirsin..

Gelelim tasarım'a;
Tasarım bulabileceğin bir sürü site var Smile araştırmak gerekli bu konuları, Mesela tasarimkodu.blogspot.com gördüğü bedava-sitem için olan tasarımları bir araya topluyor. Sen de google vb. biraz araştır bulursun Cool
Mesaj02.06.2016, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-candestek yazmış:
Arkadaşım öncelikle merhaba!

Weblue adlı sitenin kullandığı tasarım Wordpress tasarımıdır. Wordpress tasarımı bedava-sitem'e entegre ederek kullanıyor. Sende Wordpress tasarımı entegre etmek istersen youtube aracılığı ile araştırıp yapabilirsin..

Gelelim tasarım'a;
Tasarım bulabileceğin bir sürü site var Smile araştırmak gerekli bu konuları, Mesela tasarimkodu.blogspot.com gördüğü bedava-sitem için olan tasarımları bir araya topluyor. Sen de google vb. biraz araştır bulursun Cool

Merhaba, yorumun için teşekkür ederim Smile
Artık pek çok tr.gg teması işe yaramıyor. Kendi yaptıklarımı da uyarlayamıyorum ki buna wordpress teması da dahil. Gerçekten problem oluşturuyor benim temam. Sizin temanızı da gerçekten çok beğendim iyi yerlere gelmeniz temennisi ile Smile
Mesaj02.06.2016, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

@webidex Dostum Teşekkür Ederim Very Happy Tasarım Konusunda Yardım Alabileceğin Arkadaşlarımız Mevcut Smile
Mesaj02.06.2016, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-candestek yazmış:
@webidex Dostum Teşekkür Ederim Very Happy Tasarım Konusunda Yardım Alabileceğin Arkadaşlarımız Mevcut Smile

Rica ederim, verdiğiniz linki inceliyorum uygun bir tema bulamaım Smile Yardım gerçekten güzel olur Smile weblue.tr.gg sitesi sahibi hala geri dönüş yapmadı, sitede pasif gibi kullanmayacaksa ben rica edeceğim de bakalım Smile
Mesaj02.06.2016, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eskiden Tr.GG için çok çeşitli tasarımlar vardı. Ancak gelişen web dünyası bir yana, abartılan reklamlar hepsini bitirdi. Bir sürü site boşa gitti..
Mesaj05.06.2016, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

sana tema yapabilirim istersen ?
Mesaj08.06.2016, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

beyazbereliler yazmış:
sana tema yapabilirim istersen ?

ali mengü sitesini kullanmıyor artık, bende onun temasını aldım. Teşekkür ederim Smile
Önceki mesajları göster: