Forum'da ara:
Ara

Sizce tema değişikliği yapmalı mıyım?
Evet
  0%
[ 0 ]
Hayır
  75%
[ 3 ]
Temayı görmem lazım
  25%
[ 1 ]
Toplam Oylar : 4

Yazar Mesaj
Mesaj19.06.2016, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Universal Observation - Kelimelerin Sizlere Mesajı Var!

Sitemiz, 15.06.2016 tarihinde, Bedava Sitem platformunda " Universal Observation " adıyla, kendim tarafınca kurulmuştur.

" Universal " kelimesinin Türkçe karşılığı " Evrensel " dir. " Observation " kelimesinin ise " Gözlem " dir. Universal Observation ( Evrensel Gözlem ), sitemdeki bilgilerin sadece bir topluluğun veya kuruluşun değil tüm insanlığın yararlanabileceğinden dolayı " Universal " ( Evrensel ), sadece kulaktan duyma bilgilerin değil bizzat kişisel araştırmaların, gözlemlerin sonucunda yayınlanacak yazılardan dolayı " Observation " ( Gözlem ) kelimelerinin birleşiminden oluşmuştur.

Sitemizde Türkçe makalelerin yanı sıra Arapça ve İngilizce makalelerde yayınlanacaktır. Bu tür yazı dili kategorilerine menümüzde bulunan " Dil Kategori Seçimi " kısmında ulaşabilirsiniz.

Türkçe dil kategorisi, sitemizin ana sayfası için geçerlidir. Yani Türkçe dil seçeneği otomatik olarak tarafımca seçilmiştir. Farklı dillerdeki yazımı ( bu kısımlarda misafir yazarlık projesi kapsamında yazılar yayınlanabilir ) okumak için o bölümden istediğiniz dili seçmeniz gerekir. O bölüm, sadece yazılan makalenin dilini etkileyip sitenin dilini hiçbir şekilde etkilemez.

EN KISA ZAMANDA YAZILARIMIZI YAYINLAMAYA BAŞLAYACAĞIZ.

En son universalobservation tarafından 29.06.2016 13:29:28 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj21.06.2016, 23:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar dilerim. Aydınlanma ve eğitim amacının güdüldüğü bir popüler bilim sitesi gerçeğini çok güzel yansıtmış.

Araştırma duygusu ve dogma fikirleri reddetmek sitede ağır basıyor. Evet. Biz bu Dünya'ya hapis olmuştuk. Korku ve batıl inançlar bun hapishanenin duvarlarıydı. Reform ve Rönesans ile Avrupa'da keşfetme duygusu gelişti. Coğrafi keşifler, korkuyu ve batıl inancı köreltti. Atatürk inkılaplarıyla Türkiye de aydınlandı. Bu site keşfetmeyi ve merak duygusuna yer veriyor.

Anladığım kadarıyla evreni çözmek istiyorsun ve başka nesillere aktarmak. Bence BS'nin gururusun. Wink
Mesaj22.06.2016, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle bu nazik ve güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Beni çok mutlu ettiniz ve cesaretlendirdiniz Smile Amacımı TAM anlamıyla kavramışsınız. Bunun içinde ayrıca teşekkür ederim. İnşaallah sitemizi en kısa zamanda aktifleştireceğim. Şuanda araştırmada bulunduğum bir konu var. Birçok konu kaynağı buldum. Bugün bir aksilik olmazsa yazıma başlamayı düşünüyorum. Tekrardan teşekkür eder başarılar dilerim Smile
Mesaj22.06.2016, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazılarını sabırsızlıkla bekliyorum, başarılar.
Mesaj23.06.2016, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür ederim. Az kaldı Very Happy
Size de Başarılar..
Mesaj23.06.2016, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vaay sade ve güzel Smile Önerim üst kısmı birazdaha düzenle Wink
Başarılar !
Mesaj23.06.2016, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgedoktor yazmış:
Başarılar !

Teşekkür ederim. Beğendiğinize sevindim Smile Üst kısım derken menüyü mü kastettiniz?
Mesaj23.06.2016, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgedoktor yazmış:
Başarılar !

universalobservation yazmış:

Teşekkür ederim. Beğendiğinize sevindim Smile Üst kısım derken menüyü mü kastettiniz?

Aynen, biraz daha profesyonelleştirilebilir Smile Emek ve güzel bir görsel niye beğenmeyeyim Smile Kolay gelsin.
Mesaj25.06.2016, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgedoktor yazmış:
bilgedoktor yazmış:
Başarılar !

universalobservation yazmış:

Aynen, biraz daha profesyonelleştirilebilir Smile Emek ve güzel bir görsel niye beğenmeyeyim Smile Kolay gelsin.

Tekrardan teşekkürler Smile Bir öneriniz var mı? Neler eklemeli veya çıkartmalıyım ?
Mesaj25.06.2016, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Okumak Ya Da Okumamak Bütün Mesele Bu
Link: http://universalobservation.tr.gg/Okumak-Ya-Da-Okumamak-Butun-Mesele-Bu.htm

Yorumlarınız benim için çok önemlidir. Lütfen görüşünüzü bildiriniz.
Mesaj28.06.2016, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

mesaj silinmiştir.

En son universalobservation tarafından 30.06.2016 10:35:01 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.06.2016, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar
Mesaj29.06.2016, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür ederim. size de başarılar...
Mesaj11.07.2016, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrılmana çok üzüldüm. Bir de bir konu hakkında konuşmak istiyorum, bana ulaşabilir misin?