Forum'da ara:
Ara

Sizce, Bilgi Stoğum ne derecede?
Çok büyük bir hayranlık uyandırmakta (5)
  0%
[ 0 ]
İyi (4)
  56%
[ 13 ]
İdare eder durumda (3)
  13%
[ 3 ]
Beğenilecek nitelikte değil (2)
  0%
[ 0 ]
Kötü (1)
  30%
[ 7 ]
Toplam Oylar : 23

Yazar Mesaj
Mesaj08.07.2016, 00:25 (UTC)    
Mesaj konusu: ☀ Bilgi Stoğum | Bilim Bilmek Mutluluktur ☀

Tamamen Bilimi, Aklı, Popülariteyi, Zekayı, Mantığı ve Felsefeyi hedef aldık. Yerden göğe, denizden karaya, filden karıncaya her şeyi inceledik ve inceleyeceğiz. Sadece keşfedin. Wink

TR.GG Sitelerinde Bir İlk: Türkçe Metin Editörü

Ayrıca yorumlarınız benim için değerlidir. Şimdiden teşekkür ederim.

En son bilgistogum tarafından 08.07.2016 00:31:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj08.07.2016, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni Yazı: Uzaylılar
Link: http://bilgistogum.tr.gg/Uzayl%26%23305%3Blar.htm
Mesaj09.07.2016, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Değerli Webme Türkiye Kullanıcılarına,

08.07.2016 tarihli bilgistogum.tr.gg websitesi hakkında alınan ve uygulanacak kararlar aşağıda beyan edilmiştir.
Arrow Başlık elementinin arka plan görseli değiştirilmesi ve göze hite edecek hale getirilmesi ziyaretçileri memnun eder.
Arrow Bilgi Stoğum Nezih Arhan Tözenbilek tarafından oluşturulan hosta aktarıla kadar güncelleme yapılmamalıdır.

Uygundur.

Nezih Arhan Tözenbilek
Bilgi Stogum Admini

Mesaj10.07.2016, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar. Yazı gönder olayını çok sevdim nasıl çalıştığını anlatırmısınız ?
Mesaj11.07.2016, 08:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

MineOfThrones yazmış:

tr.gg ekstrası iletişim formunu editlemiş. emoji ikonları eklemiş. manuel olarak kontrol ediyor. ilk yaptığını zannediyor. ne kadar basit ??
Mesaj11.07.2016, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni site tasarımın güzel gözüküyor içerik paylaşım alanları açılış sayfası gayet başarılı, kendini çok geliştirmişsin, konu paylaşım alanı gerçekten tasarım açısından çok güzel,
renk ve resim tercihlerin çok yerinde olmuş.İçerikler ilerleyen zaman dilimi içerisinde artar umarım, içeriklerin türçe kullanımı çok düzgün.Genel anlamda bedava sitemde son zamanlarda gördüğüm en düzgün ve güzel sitelerden birisi.Biraz daha geliştirirsen belki önümüzdeki ayın sitesi olabilir.

En son opencore tarafından 11.07.2016 09:08:14 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.07.2016, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım olarak çok hoşuma gitti. Sade ve modern olmuş. Bol içerikle daha da zenginleşeceğini düşünüyorum. Ek olarak sağdaki reklam kutularının birinin içine Bedava-Sitem reklamını koyarsan -örnekleri var- gereksiz fazla reklamı önleyebilirsin. Diğer reklam kutusu yerine de tam bir sidebar havası verebilir, kategoriler, menü, sosyal medya linkleri gibi sağlıklı kullanabilirsin.

Başarılar dilerim.
Mesaj11.07.2016, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

itsacoding yazmış:
MineOfThrones yazmış:

tr.gg ekstrası iletişim formunu editlemiş. emoji ikonları eklemiş. manuel olarak kontrol ediyor. ilk yaptığını zannediyor. ne kadar basit ??

@MineOfThrones ve @itsacoding
Aslında ikiniz de bazı css ve java kodlarıyla kolayca yapabilirsiniz. Kod dersine falan da ihtiyacınız yok. Yardıma ihtiyacınız olursa bana ulaşabilirsiniz. Wink
Mesaj11.07.2016, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

opencore yazmış:
Yeni site tasarımın güzel gözüküyor içerik paylaşım alanları açılış sayfası gayet başarılı, kendini çok geliştirmişsin, konu paylaşım alanı gerçekten tasarım açısından çok güzel,
renk ve resim tercihlerin çok yerinde olmuş.İçerikler ilerleyen zaman dilimi içerisinde artar umarım, içeriklerin türçe kullanımı çok düzgün.Genel anlamda bedava sitemde son zamanlarda gördüğüm en düzgün ve güzel sitelerden birisi.Biraz daha geliştirirsen belki önümüzdeki ayın sitesi olabilir.

Çok teşekkür ederim. Burada her gün yeni bir şey kazanıyorum. Üzerine de çok çalışıyorum.
Mesaj11.07.2016, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimentegre yazmış:
Tasarım olarak çok hoşuma gitti. Sade ve modern olmuş. Bol içerikle daha da zenginleşeceğini düşünüyorum. Ek olarak sağdaki reklam kutularının birinin içine Bedava-Sitem reklamını koyarsan -örnekleri var- gereksiz fazla reklamı önleyebilirsin. Diğer reklam kutusu yerine de tam bir sidebar havası verebilir, kategoriler, menü, sosyal medya linkleri gibi sağlıklı kullanabilirsin.

Başarılar dilerim.

Çok teşekkür ederim. Sağ menüye eklediğim kodu ön izlemeyle yapıyordum. Ama ön izlemeyi hangi sayfaya yaptığımı bulamıyorum.
Mesaj11.07.2016, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ankette hata olduğu için en iyi seçenek 4'tür.
Mesaj13.07.2016, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

YENİ YAZI
En Temel Parçacık
Link: http://bilgistogum.tr.gg/En-Temel-Par%E7ac%26%23305%3Bk.htm

Mesaj26.07.2016, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar
Mesaj26.07.2016, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

blue-turk yazmış:
Başarılar