Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.07.2016, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Gomador64 [Değerlendir] <-

Merhaba Arkadaşlar ben heimerdingerintareti.tr.gg bu işlere daha yeni yeni atıldıgımı söylemeliyim.

İlk tasarımım Heimerdingerintareti dir fazla iyi değil ancak kötü de olmadı bana göre..

Şimdi ikinci tasarımım olan Gomador64 sitesini bi 2 saniyenizi ayırıp değerlendirmenizi istiyorum ve sitenin içeriği için biraz fikir vermenizi istiyorum

ŞİMDİDENN ÇOK TEŞEKKÜRLERRR. =)
Mesaj19.07.2016, 03:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben tablo yapısıyla ( tbody - table - tr - td - vs..) tasarım yapılmasını pek uygun bulmuyorum. Bence tasarımı kısıtlıyor. Onun yerine artık div yapısını öğrenmelisin.

Bence diğer tasarımın daha iyiydi fakat buna da emek vermişsin. İçerik kısmı olsun footer kısmı olsun paintte uğraşmışsın sanırım Wink

Ayrıca şu an fark ettim. Galiba televizyon yapmaya çalışmışsın ( eğer öyle değilse aldırma ) fakat içerik kısmındaki yazılar uzadıkça ekran kare yapısından çıkıyor. Bu yüzden televizyon olduğunu içerikte yazının az olduğu sayfalarda anladım diğer türlü gerçekten anlaşılmıyor.

NOT: En başta belirttiğim tavsiyeyi uygulamalısın. Div yapısını öğrenmek için diğer hazır tasarımların kaynak kodunu incelemeni tavsiye ederim.
Mesaj27.07.2016, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

öteki tasarımın daha hoş duruyordu Smile gelişmende başarılar
Mesaj28.07.2016, 07:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

:dd:dd Ne tasarımlar görüyorum ya
neyse.

temayı değiştir değiştirmeyeceksen header.üstmenü.daha belirli renkler.farklı bir font kullan

başarılar
Önceki mesajları göster: