Forum'da ara:
Ara

Katılmayı düşünenler
Evet
  0%
[ 0 ]
Hayır
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 0

Yazar Mesaj
Mesaj17.09.2016, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Sıradışı bir Reklam Yarışmas&#

Sevgili Bedava sitem ailesi,
Hepinizin çok sevineceği, sitenize ziyaretçi çekebileceğiniz ve hiç bir karşılık istenmeyen yerli interaktif bir reklam platformu var.
(burada isim vermek yasak olduğu için isim yazamıyorum)

40x40 pixel alana baner ekleyerek siten veya sayfanızın linkini ekleyerek 3 farklı sayfaya link atabiliyorsunuz. Hit sitelerdeki gibi değil her hangi bir kod alıp sitenize yerleştirmiyorsunuz! Bu özelliğiyle diğer sitelerden ayrılıyor. İlla siteniz olacak diye bir kural yok. Web siteniz yoksa bile facebook, youtube veya intagram gibi sayflarınızın url adreslerini vererek sizde ziyaretçi çekebilirsiniz.
Bu günlerde sıra dışı bir reklam kampanyasına imza atmışlar. Reklam yarışması bölümü açarak sitelerin reklam sayfasına 40x40 pixel baner ekleyip yarışmaya katılıyorsun.En fazla hit sayısına ulaşan üç siteye çeşitli ödüller veriliyor.

1. Yarışmacı Ödülü : Domain ve Hosting Hizmeti (2 Yıllık)
2. Yarışmacı Ödülü : Domain ve Hosting Hizmeti (1 Yıllık)
3. Yarışmacı Ödülü : Siteye Tam Sayfaya Reklam (3 Aylık)

1 Ağustos'ta başladı ve 2016 sonuna kadar devam ediyor (01.01.2017)
Not: Dereceye giremesiniz bile ücretsiz reklam vermiş hit ve backlink alacağınızı unutmayın ve mutlaka baner ekleyin!
Diğer detaylar için sitemde bir makale yazdım.okumak için resme tıklayın.

En son isacotur tarafından 17.09.2016 20:53:30 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj17.09.2016, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu: KATILIYORUM

Katılıyorum.
Mesaj17.09.2016, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu: YAŞ

16 yaş sınırı yüzünden katılamayacağım.Ben 12 yaşındayım.
Mesaj17.09.2016, 21:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: YAŞ

homepanel yazmış:

evet reklam yarışmasını düzenleyen firma 16 yaş sınırı koymuş

dilerseniz sizde baner değişim ağımıza katılabilirsiniz

sitemde sayfa altında baner değişim ağı var 468*60 ebatında tıklayarak sayfaya başvuru yapabilirsiniz fakat sitenizde içerik yok içerik olması gerekiyor

ayrıca yazmış olduğumuz makale için sitemize yorum yazarak bize destek olabilirsiniz Wink
Mesaj22.09.2016, 00:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemizdeki makaleye ulaşıp yorum bırakmanızı rica ederim
http://isacotur.tr.gg/Reklam-Yarismasi.htm

Herkese çok tşk ederim. Ayrıca Facebook kullanan arkadaşlar bu paylaşımınızı daha fazla kitlere duyurmak için https://www.facebook.com/isacoturBlog/ tıklayıp gruplarda paylaşabilirler Herkese çok tşk ederim

En son isacotur tarafından 22.09.2016 00:56:52 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.12.2016, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: YAŞ

homepanel yazmış:

Merhaba yaşdaşım (: