Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.10.2016, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba Arkadaşlar!

Uzun bir aranın ardından Bedava-Sitem'e farklı siteler ile geri dönmek için hazırlanıyorum.

Bu siteyi de kendimi tanıtmak ve benim hakkımda yorumları göstermek amacı ile hazırlıyorum. Sizden ricam sitemde gördüğünüz eksikleri, fazlalıkları veya (varsa) css tasarım önerilerinizi bekliyorum.. Bu arada keyifler iyidir inşAllah Smile
Mesaj10.10.2016, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Merhaba Arkadaşlar!

canmuhacir yazmış:
Uzun bir aranın ardından Bedava-Sitem'e farklı siteler ile geri dönmek için hazırlanıyorum.

Bu siteyi de kendimi tanıtmak ve benim hakkımda yorumları göstermek amacı ile hazırlıyorum. Sizden ricam sitemde gördüğünüz eksikleri, fazlalıkları veya (varsa) css tasarım önerilerinizi bekliyorum.. Bu arada keyifler iyidir inşAllah Smile

Tekrardan hoşgeldiniz. İyi forumlar.
Exclamation Konunuzun yeri bu bölümde olmalıdır.
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewforum.php?f=49

Mesaj24.10.2016, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Ama

Değerlendirme değil ki benim amacım, sanırım yanlış anlama olmuş;

(Varsa)
*Sitenin içeriğine uygun bir tasarım,
*(Veya) tasarım kodlayabilecek bir arkadaş
*Öneri. Yani tasarım ve site içeriği hakkında.

Tekrardan teşekkürler..
Mesaj27.10.2016, 07:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ama

canmuhacir yazmış:
Değerlendirme değil ki benim amacım, sanırım yanlış anlama olmuş;

(Varsa)
*Sitenin içeriğine uygun bir tasarım,
*(Veya) tasarım kodlayabilecek bir arkadaş
*Öneri. Yani tasarım ve site içeriği hakkında.

Tekrardan teşekkürler..

Tekrardan merhaba.
Belirmiş olduğunuz konu üzerine (tasarım - site içeriği hakkında vb ) CSS "Tasarim dili olan CSS hakkinda bütün trikler" kısmıylada pek bir bağını görmediğim için yazma gereksinimi duydum. Amacım sizleri doğru bilgilendirip yönlendirebilmek. Tersi bir durum yaratmak elbetteki değil. Bunu baştan belirtmekte faydavar. Çünkü genelde karşı taraf pek konuya müdahil olamayınca sert çıkışlar yapabiliyor. Sözüm meclisten dışarı. Belli ki yenisiniz.
Bir diğer başlıktada yer verebilirsiniz ayrıca sitenizle ilgili olarak. İyi forumlar dilerim.
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewforum.php?f=9
Mesaj07.11.2016, 08:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Bakın Arkadaşlar!

Öncelikle şunu söyleyeyim yaklaşık 7-8 senedir Bedava-Sitem'deyim. Smile
Ben anlatamadım sanırım derdimi;
*Derdim CSS tasarım önerileriniz varsa sizlerden rica ediyorum ve yardım istiyorum tasarım konusunda. Değerlendirmeyi de ek olarak yazdım, hani belki bu tasarım iyidir bu tasarımda kal şu tasarımı kullan fln dersiniz diye o şekilde yazdım. Smile Umarım bu sefer derdimi anlatabilmişimdir.

Eski Kullandığım Sitelerim;
-candroid.tr.gg
-bs-candestek.tr.gg
-canperest.tr.gg
-enbilgekral.tr.gg

Tekrardan Teşekkürler Very Happy
Önceki mesajları göster: