Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.09.2015, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Whatsapp Web sürümü konusu eklendi!

#Güncel
Mesaj konusu:

Sitemizin Arkaplanı değişmiştir.

#Güncel

En son teknoanaliz tarafından 21.09.2015 15:02:26 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj konusu:

İstatistik bölümü ile sayfamızın istatistiklerini görebilirsiniz.

En son teknoanaliz tarafından 21.09.2015 15:03:20 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.11.2015, 22:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

#Güncel

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır sitemde yazı yazmıyorum. Daha doğrusu yazamıyorum. Çünkü okul + vizeler başlayınca vakit öyle böyle geçti. Bu arada siteme zaman ayıramadım. Siteyi sürekli takip eden kişilerden özür diliyorum. Forumu bol bol takip etmeye çalışıyorum. Siteyi de elimden geldiği kadarıyla aktif etmeye çalışıyorum... Sağlıcakla kalın...
Mesaj27.11.2015, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Sitenin içerik bakımından zengin olması iyi fakat sitenin yüklenmesi ziyaretçileri girmekten bezdirecek kadar yavaş. Şahsen ben böyle düşünüyorum. Resim dosyalarının boyutunu daha az tutmaya çalışmanı öneririm. Onun dışında her şey çok güzel. Takipteyim.
Mesaj29.11.2015, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakandrycleaning yazmış:
Merhaba,
Sitenin içerik bakımından zengin olması iyi fakat sitenin yüklenmesi ziyaretçileri girmekten bezdirecek kadar yavaş. Şahsen ben böyle düşünüyorum. Resim dosyalarının boyutunu daha az tutmaya çalışmanı öneririm. Onun dışında her şey çok güzel. Takipteyim.
Mesaj13.11.2016, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemizin arayüzü güncellenmiştir. Bir kaç sayfamız dışında arayüzler yenilenmiştir.
Mesaj13.11.2016, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar!
Var biraz da sen oyalan...
Yunus Emre

Mesaj15.11.2016, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birkaç naçizane fikrimi paylaşmak isterim;

- Bedava-Sitem text reklamı ortalanarak, rengi açılabilir. Siyah renk ve arkaplan yüzünden arla yok arasında kalmış durumda. Ortalanarak da görüntü düzgünleşebilir.
- İntro ekstrası ile giriş farklı bir boyut kazanmış fakat ortada bulunan butonların linkleri verilirse iyi olur.
- Footer kısmında bulunan linklerin de yönlendirilmesi yapılması faydalı olacaktır.
- Son olarak "İletişim" sayfasında direk bilgileri vermek yerine bir de form ekleyerek ziyaretçilerin şikayet/öneri ve fikirlerini kazanabilirsiniz. Sonuçta her ziyaretçiniz BS kullanıyor olmayabilir.
- Sağ reklam biraz daha aşağıya kaydırılabilir.

Tasarım sade ve hoş olmuş, blog yazılarınızın da özgün ve sitenize yakışır olmasını temenni ederim. İyi çalışmalar.
Mesaj15.11.2016, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimentegre yazmış:
Birkaç naçizane fikrimi paylaşmak isterim;

- Bedava-Sitem text reklamı ortalanarak, rengi açılabilir. Siyah renk ve arkaplan yüzünden arla yok arasında kalmış durumda. Ortalanarak da görüntü düzgünleşebilir.
- İntro ekstrası ile giriş farklı bir boyut kazanmış fakat ortada bulunan butonların linkleri verilirse iyi olur.
- Footer kısmında bulunan linklerin de yönlendirilmesi yapılması faydalı olacaktır.
- Son olarak "İletişim" sayfasında direk bilgileri vermek yerine bir de form ekleyerek ziyaretçilerin şikayet/öneri ve fikirlerini kazanabilirsiniz. Sonuçta her ziyaretçiniz BS kullanıyor olmayabilir.
- Sağ reklam biraz daha aşağıya kaydırılabilir.

Tasarım sade ve hoş olmuş, blog yazılarınızın da özgün ve sitenize yakışır olmasını temenni ederim. İyi çalışmalar.

Yorum için teşekkürler. Link konusunda daha henüz arayüz diye açıklama yapmıştım. Linkleri kısa zamanda dolduracağım. İletişim sayfasına da kısa sürede düzenleyeceğim. Bilgi ve önerileriniz için çok teşekkür ederim.
Mesaj22.11.2016, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni arayüz güzelmiş eline sağlık yanlız biraz zamanımı ayırıp üstünde durmak istedim.

1- internet hızı biraz bila yavaş olan kişilere çok yavaş yükleniyor sayfa..

2- 1,80ghz intel işlemcileri biraz zorluyo gibime geldi.

3- Biraz daha sade bir wallpaper kullanmanı öneririm çok dağınık gösteriyor (biraz takıntım var önemsemesende olur)
[/b]

En son zaccurd tarafından 22.11.2016 18:45:17 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj24.11.2016, 07:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel site başarılar.
Mesaj10.12.2016, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar dilerim.
Mesaj08.01.2017, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemiz güncellenmiştir, makalelerin bir kaçı eklenmiştir.
Mesaj19.05.2020, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: