Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.12.2016, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Google Chrome Bildirim almak ister misiniz ? kutusu nası

Bazı sitelere girildiğinde hemen sağ altta "Bu sitedeki değşiklikleri bildirim almak isterseniz tıklayın" tarzı bir kutu çıkmaktadır. Bunu nasıl yapıyorlar ve hangi siteden bildirim gönderiliyor acaba ?
Mesaj09.12.2016, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Örnek bir sayfa üzerinden somut bir örnekle gösterebilirseniz belki size yardımcı olabilirim. Bu şekilde sorunuz pek de anlaşılır değil. Yine de mesajınız hakkında tahmin yürütecek olursam, şunları yapabilirsiniz: Sağ altta kutucuk açmak için stil içerisinde bottom:0; ve right:0; kullanabilirsiniz. Gerekli başka düzenlemeleri de yapıp içine istediğiniz içeriği ekleyebilirsiniz. İçeriğin sağ alttaki yerinde sabit kalmasını istiyorsanız da position:fixed; kullanabilirsiniz. Ayrıca ziyaretçilerin değişiklikleri alabilmesi için de; içeriğe bağlantı ekleyerek onları gazete ekstrasına yönlendirme yapabilirsiniz.
Mesaj13.12.2016, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

örnek resim; http://img.webme.com/pic/g/ggiptv/fggsdgsdaf.JPG

yapmak istediğim bu. bazı tr.gg sitelerinde var nasıl yaptıklarını sordum ama malesef cevap alamadım.
Mesaj13.12.2016, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ggiptv yazmış:
örnek resim; http://img.webme.com/pic/g/ggiptv/fggsdgsdaf.JPG

yapmak istediğim bu. bazı tr.gg sitelerinde var nasıl yaptıklarını sordum ama malesef cevap alamadım.

Özel mesajla iletildi (:
Mesaj18.01.2017, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun bitirildi mi ?

Ana Sayfa İletişim Hakkımda Ziyaretçi Defteri

En son webilgicim tarafından 18.01.2017 09:48:27 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj04.02.2017, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

webilgicim yazmış:
Sorun bitirildi mi ?

Olumlu yanıt aldım.
Mesaj27.08.2018, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biz de bilgilenseydik keşke Sad
Mesaj02.06.2020, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

commicz yazmış:
Biz de bilgilenseydik keşke Sad

Çok uzun zaman olmuş ve attığım mesajı bulamadım maalesef.